سرخط خبر

» آخرین خبر » پیروزی تنیسور خراسان رضوی در مسابقات انتخابی تیم ملی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۷:۴۹

 کد خبر: 19953

پیروزی تنیسور خراسان رضوی در مسابقات انتخابی تیم ملی

سومین روز از مسابقات انتخابی تیم ملی تنیس زیر ۱۲ سال دختران با معرفی تنیسورهای پیروز و غلبه تنیسور خراسان رضوی بر حریف خود به پایان رسید. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، در پایان روز سوم بازی‌ها، مهرانه ظهوریان تنیسور خراسان رضوی با نتیجه( ۱-۶ و ۲-۶) رژدا سبک […]

سومین روز از مسابقات انتخابی تیم ملی تنیس زیر ۱۲ سال دختران با معرفی تنیسورهای پیروز و غلبه تنیسور خراسان رضوی بر حریف خود به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، در پایان روز سوم بازی‌ها، مهرانه ظهوریان تنیسور خراسان رضوی با نتیجه( ۱-۶ و ۲-۶) رژدا سبک روح را شکست داد.

در روز چهارم مسابقات ماندگار فرزامی با رژدا سبک روح مسابقه می‌دهد، مهرانا سلیمانی پور به مصاف ملیسا مهرانی می‌رود و مهرانه ظهوریان و هانا سلطانی برگزار کننده دیدار پایانی خواهند بود.

این مسابقات با حضور نفرات برتر رنکینگ کشوری برگزار می گردد که از بین آنها ماندگار فرزامی، ملیسا مهرانی، روژدا سبک روح از تهران، مهرانا سلیمانی پور اصفهان، هانا سلطانی از قزوین، مهرانه ظهوریان از خراسان رضوی به این مرحله از اردوی انتخابی دعوت شدند.

نفرات برتر به رقابت‌های تنیس غرب آسیا که از تاریخ ۵ تا ۱۲ فروردین ماه سال آینده در لبنان برگزار می گردد اعزام می شوند.

سرداوری این رقابت‌ها بر عهده فریبا سفید باف، داوری مسابقات نیز بر عهده پونه باقری و سعیده سعیدی است.ارسال دیدگاه