سرخط خبر

» اخبار اسلایدر » پیام مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی به مناسبت روز خبرنگار

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۴:۲۶

 کد خبر: 12893

پیام مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی به مناسبت روز خبرنگار

کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی به مناسبت روز خبرنگار در پیامی این روز را به تمامی فعالان این عرصه تبریک گفت. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی متن کامل این پیام بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم «ن والقلم و ما یسطرون» سوگند به قلم و […]

کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی به مناسبت روز خبرنگار در پیامی این روز را به تمامی فعالان این عرصه تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی متن کامل این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«ن والقلم و ما یسطرون»
سوگند به قلم و آنچه می‌نویسد.

دین و فرهنگ ما سرشار از ٱموزه ها و منشی بوده که مبتنی بر اندیشه و قلم بزرگان و نام آوران متعددی است که تاریخ را برای ما ساخته اند و همچنین بزرگان فرهنگ و دین کشورما همواره تاکید داشته اند بر اگاهی بخشی به عموم جامعه که امروز طلایه داران این عرصه خبرنگاران و فعالان حوزه رسانه می باشند.

ورزش و جوانان حوزه ای گسترده است با فراز و فرودهای فراوان که میتواند به صورت مستقیم بر نشاط و سلامت جامعه و علاقه مندی های اقشار مختلف تاثیر گذار باشد که در این راستا خبرنگاران محترم میتوانند نقش مهمی را در حوزه اطلاع رسانی و اگاهی بخشی به جامعه ایفا کنند.

اینجانب ضمن گرامیداشت سالروز شهادت خبرنگار شهید علی صارمی روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران عزیز تبریک می گویم و برای موفقیت این عزیزان در راستای رسالت کاری خود از درگاه خداوند متعال آروزی توفیق و موفقیت دارم.

کوروش صبوریان
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضویارسال دیدگاه