سرخط خبر

» آخرین خبر » پیام مدیرکل ورزش وجوانان خراسان رضوی درخصوص حضور سینا زامران در مسابقات آسیایی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۳:۳۳

 کد خبر: 36692

پیام مدیرکل ورزش وجوانان خراسان رضوی درخصوص حضور سینا زامران در مسابقات آسیایی

فرزاد فتاحی طی پیامی برای سینا زامهران بازیکن سابق تیم شهر خودرو خراسان که همراه تیم ملی عازم مسابقات قهرمانی آسیا شده است آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی، فرزاد فتاحی طی پیامی برای سینا زامهران بازیکن سابق تیم شهر خودرو خراسان که همراه تیم ملی عازم مسابقات قهرمانی آسیا شده است آرزوی موفقیت کرد.

در متنی این پیام آمده است:

پس از پایان اردوی تیم ملی فوتبال امید ایران در قطر و قرار گرفتن نام سینا زامهران بازیکنی از دیار توس در لیست نهایی کادر فنی برای حضور در قهرمانی زیر 23 سال آسیا و رقابت های انتخابی المپیک 2020 به پایان حسرت چهار دهه‌ای حضور این تیم در المپیک امیدوار تر شدیم چرا که به توانایی جوانان این مرز بوم به ویژه بازیکن خراسانی این تیم ایمان داریم.
با توکل به خدایی منان دعایمان را بدرقه راه تیم ملی فوتبال امید کشورمان می کنیم وامیدواریم تاریخ سازی جوانان این تیم را به زودی شاهد باشیم موفقیت جوانان کشورمان بی شک آینده تیم بزرگسالان را بیمه خواهد کرد.
ما نیز تمام توانمان را به کار می گیریم تا در دوه های آتی نماینده های بیشتری را ا ز خراسان رضوی اماده خدمت به تیم ملی ایران کنیم، جا دارد از تیم شهر خودرو خراسان، مربیان سینا زامهران و هیئت فوتبال خراسان رضوی بابت فراهم کردن رشد این بازیکن قدردانی کنیم.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه