سرخط خبر

» یادداشت ها » پیام تسلیت مدیرکل به مناسبت ایام سوگواری

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۴:۵۲

 کد خبر: 43815

پیام تسلیت مدیرکل به مناسبت ایام سوگواری

  به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی متن پیام  مدیرکل به شرح ذیل می باشد . صبر و شکیبایی بر هر مصیبتی نیکوست جز در غم فراق تو ای پیامبر خاتم(ص)، بی‌تابی وناشکیبایی ناپسند است جز در اندوه شهادت تو ، مصیبت رحلت تو چنان بزرگ است که هر مصیبتی […]

Print Friendly, PDF & Email

 

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی متن پیام  مدیرکل به شرح ذیل می باشد .

صبر و شکیبایی بر هر مصیبتی نیکوست جز در غم فراق تو ای پیامبر خاتم(ص)، بی‌تابی وناشکیبایی ناپسند است جز در اندوه شهادت تو ، مصیبت رحلت تو چنان بزرگ است که هر مصیبتی پیش از تو و پس از تو ناچیز است، فقدان غم رفتن تو پشت اهالی ایمان را شکسته و عشق را داغدار کرده است، باور کن آسمان هم تاب غم فراق تو را ندارد و کمرش زیر داغت خم شده است.

چهاردهمین قرن از ظهور حضرت محمد مصطفی (ص) جهان بشری پرشورتر و بیدارتر از پیش گردیده است و همچنان که ندای بلند توحید از گلوی پاک آخرین پیامبر خدا برخاست هنوز هم در پهنه کره‌ خاکی این فریاد طنین انداز است و امت محمدی (ص) در روز وفاتش پیام وحدت خویش را در مأذنه‌های رفیع و شکوهمند ایران اسلامی به گوش جهانیان می‌رسانند.

فرارسیدن ایام سالگرد وفات حضرت محمد مصطفی (ص) و شهادت مظلومانه سبط اکبر پیامبر، امام حسن مجتبی(ع) و شهادت غریبانه هشتمین پیشوای معصوم، حضرت امام علی بن موسی الرضا(ع)، بر تمامی مسلمان به خصوص شیعیان جهان تسلیت باد.

 

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه