سرخط خبر

» آخرین خبر » پیام تبریک کوروش صبوریان به مناسبت هفته بسیج

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۶:۵۵

 کد خبر: 16167

پیام تبریک کوروش صبوریان به مناسبت هفته بسیج

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی به مناسبت هفته بسیج پیام تبریکی صادر کرد. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی در پیامی هفته بسیج را تبریک گفت. متن کامل این پیام بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم سالروز فرمان تاریخی بنیانگذار […]

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی به مناسبت هفته بسیج پیام تبریکی صادر کرد.
به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی در پیامی هفته بسیج را تبریک گفت.
متن کامل این پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
سالروز فرمان تاریخی بنیانگذار انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج (ارتش ٢٠ میلیونی) که زمینه ساز تشکیل جبهه‌ای مردمی و نهادی ایثارگر در نظام مقدس جمهوری اسلامی شد و در ادوار مختلف تاریخ انقلاب اسلامی ما به خصوص در ۸ سال دفاع مقدس بار‌ها و بارها برای این مرز و بوم افتخار و حماسه آفرید را تبریک می‌گویم.
بسیجیان همواره برای کشور افتخار بودند و در هر عرصه‌ای برای خدمت و دفاع از مردم پیشگام هستند و در این سال‌ها دوشا دوش دیگر سربازان اسلام به دفاع از مسلمانان مظلوم سوریه و عراق و دفاع از حرم پرداختند و خبر مسرت بخش پایان فتنه داعش و پاک شدن تمامی مناطق تحت تصرف این گروهک تروریستی جنایتکار در عراق و سوریه برای ملت و نظام اسلامی ما افتخار دیگری بدست آمد.
ضمن آرزوی توفیق برای تمامی خدمتگذاران نظامی اسلامی بار دیگر هفته بسیج را از سوی جامعه ورزشی خراسان رضوی به تمام بسیجیان تبریک می‌گویم.
کوروش صبوریان
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضویارسال دیدگاه