سرخط خبر

» آخرین خبر » پیام تبریک کوروش صبوریان به مناسبت هفته وحدت

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۶:۳۴

 کد خبر: 16386

پیام تبریک کوروش صبوریان به مناسبت هفته وحدت

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی با صدور پیامی فرا رسیدن میلاد پیامبر اکرم(ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت را تبریک گفت. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، متن کامل این پیام بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم هفته وحدت، فرصت بسیار ارزشمند و مغتنمی […]

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی با صدور پیامی فرا رسیدن میلاد پیامبر اکرم(ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت را تبریک گفت.
به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، متن کامل این پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم هفته وحدت، فرصت بسیار ارزشمند و مغتنمی است که شیعیان و اهل سنت در کنار هم با صمیمیت و همدلی برای پیشرفت و تقویت جامعه اسلامی تلاش کنند، اشهدا ان محمد رسول الله ندایی ملکوتی است که به تمامی مسلمانان یادآوری می‌کند در کنار اقوام و ملیت‌ها ما مسلمانان باهم برادر و هم پیکان هستیم و باید در مسیری که همراه با دوستی و اتحاد است برای هدف مشترک گام برداریم.
باید خدارا شکر کرد که در استان خراسان رضوی اقوام و ادیان مختلف در کنار یکدیگر در اتحاد و همبستگی بی نظیر هستند و در تاریخ خود جلوه‌ها و حماسه‌های بی نظیری از برادری و اتحاد به نمایش گذاشته‌اند، به همین دلیل مشهد می‌تواند در سایه الطاف امام مهربانی پایتخت فرهنگی شایسته‌ای برای جهان اسلام باشد.
اینجانب فرار رسیدن سالروز میلاد آخرین فرستاده الهی، رسول خوبی ها و حضرت امام جعفر صادق (ع) به عموم مسلمانان جهان به ویژه ملت مسلمان ایران اسلامی تبریک و تهنیت عرض نموده، از درگاه خداوند متعال برای تمام مسلمانان آرزوی توفیق دارم.ارسال دیدگاه