سرخط خبر

» آخرین خبر » پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی به مناسبت هفته تربیت بدنی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۲۵

 کد خبر: 40142

پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی به مناسبت هفته تربیت بدنی

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی طی پیامی فرا رسیدن هفته تربیت بدنی را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، فرزاد فتاحی طی پیامی فرا رسیدن هفته تربیت بدنی را تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

از جوان هایی که میل به ورزش دارند آمادگی ورزش دارند به جد می‌خواهم که این احساس توانایی را در خودشان جدی کنند.

جسم انسان بدون ورزش ضعیف و لاغر و بی‌قدرت خواهد بود. بدون ورزش، بدون تمرین و ریاضت، ممکن نیست شما قوی بشوید همه آحاد مردم باید ورزش را جدی بگیرند و آن را برای سلامتی خود یک ضرورت و کار لازم به حساب بیاورند. (گلچینی از سخنان مقام معظم رهبری در مورد اهمیت ورزش)

“تربیت بدنی” واژه ای به وسعت رشد، تربیت و کمال انسان و مسیر الهی آن که با تقویت و تربیت تمامی ابعاد وجودی انسان جسمانی روحانیت اجتماعی و اعتقادی را به کمال می رساند.

روز تربیت بدنی و ورزش که سرآغازی برای ایجاد انگیزه، روحیه، شور و نشاط بیشتر در سطح جامعه است را فرصتی می دانیم تا از تلاش های خالصانه و متواضعانه متولیان حوزه سلامت ، تن و روان به نحو شایسته‌ای قدردانی نماییم.

چرا که بر این باوریم روز تربیت بدنی و ورزش روز اندیشیدن به روش های توسعه و رشد وجودی انسان و معرفی الگوهای انسانی و پهلوانی است بر همین اساس نه تنها یک روز بلکه تمام روزها و ساعات زندگی را می بایست تحت شعاع این هفته قرار دهیم تا بتوانیم شادابی و سلامتی افراد جامعه را به تعالی برسانیم.

ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش به کلیه همکاران، دست اندرکاران، هیئت‌های ورزشی، اصحاب رسانه، مربیان، داوران، پیشکسوتان، مدیران و موسسین باشگاه‌های بخش خصوصی و دولتی، حامیان و خیرین توسعه ورزش و جوانان؛ تقارن این هفته با آغاز ماه ربیع الاول را به فال نیک گرفته و برای گسترش آموزه های دینی، اخلاقی و پهلوانی در ورزش تلاش خواهیم نمود و از درگاه ایزد حق در ظل توجهات حضرت ولی عصر و منویات مقام معظم رهبری توفیق روز افزون را برای جامعه بزرگ ورزش و جوانان استان و میهن اسلامی مان مسئلت دارم.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه