سرخط خبر

» آخرین خبر » پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی به مناسبت هفته دفاع مقدس

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۲۴

 کد خبر: 39703

پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی به مناسبت هفته دفاع مقدس

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی طی پیامی آغاز هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان، فرزاد فتاحی طی پیامی آغاز هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

این، هشت سال، مظهری از برترین صفاتی است که یک جامعه می.تواند به آنها به بالد و از جوانان خودش انتظار داشته باشد. یعنی دفاع مقدس مظهر حماسه است، مظهر معنویت و دینداری است، مظهر آرمان‌خواهی است، مظهر ایثار و از خودگذشتگی است، مظهر ایستادگی و پایداری و مقاومت است، مظهر تدبیر و حکمت است.
حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای( مدظله العالی)

هفته دفاع مقدس، یادآور افتخارات، شهامت‌ها، رشادت‌ها و شهادت است. دفاع مقدس نام آشنا‌ترین واژه در قاموس حماسه‌های عزت آفرین ایران است. دفاع مقدس زمینه ساز فرهنگ مقدسی است که طریق اتصال به ملکوت را هموار می‌سازد. یادآور مردانی است که مردانگی آفریدند. جوانان و رزمندگان اسلام با از خودگذشتگی‌ها ایثارگری‌ها آیین و مرام ایثار و شهادت را به عنوان یک فرهنگ ارزشی در انقلاب اسلامی متبلور نمودند.
فرارسیدن چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس احیا کننده خودباوری مردمی با اعتماد به نفس بالا که تار و پود اسارت و وابستگی را گسست و نمودار مجموعه‌ای از برجسته‌ترین افتخارات ملت ایران عزیز در دفاع از مرزهای میهن اسلامی را با جانفشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن را رقم زده است را به ساحت مقدس حضرت بقیه الله العظم رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای ملت شهید پرور ایران اسلامی وجوانان غیور پرشور و بانشاط عزیز ایران زمین تبریک عرض نموده و از خداوند متعال توفیق ادامه راه شهیدان هشت سال دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم، مدافع سلامت را برای خود و همگان مسئلت می‌نمایم.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه