سرخط خبر

» آخرین خبر » پیام تبریک مدیرکل ورزش و جوانان به مناسبت دهه فجر

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۹:۴۴

 کد خبر: 18230

پیام تبریک مدیرکل ورزش و جوانان به مناسبت دهه فجر

کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی طی پیامی ضمن تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی از تمامی دست اندرکاران و برگزارکنندگان مسابقات ورزشی این دهه تشکر کرد. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، متن کامل این پیام بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم فرارسیدن ایام دهه فجر، فصلی […]

کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی طی پیامی ضمن تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی از تمامی دست اندرکاران و برگزارکنندگان مسابقات ورزشی این دهه تشکر کرد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، متن کامل این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
فرارسیدن ایام دهه فجر، فصلی دیگر از افتخار، عزت و سربلندی ملتی است که نشان داده‌اند همواره با استقامت می‌توان در برابر زیاده‌خواهی‌های دشمنان اسلام و انقلاب ایستادگی کرد؛ ۲۲ بهمن به ما آموخت که هر کار بزرگی با عزم و اراده مردم و ملت انجام شدنی است.
انقلاب اسلامی با هدایت امام خمینی (ره) به پیروزی رسید و با ایثار مردم این نهال نو جان گرفت و امروز با رهبری مقام معظم رهبری نظم اسلامی ما که مردم بسیاری در راه دفاع و رشد آن ایثار کردند جان گرفته است مظهر اقتدار و مقابله با استکبار است.
دهه فجر انقلاب اسلامی با توجه به برگزاری مسابقات متعدد ورزشی با این مناسبت فرصت مناسبی است برای ورزشکاران، مربیان، قهرمانان و جوانان کشورمان که در برگزاری مسابقات ملی و بین المللی به رقابت بپردازند برای ورزش استان و کشور افتخار آفرینی کنند و در همین راستا باید تشکر کنم از تمامی هیئت‌های ورزشی که به مناسبت این دهه برنامه‌های مختلف فرهنگی و ورزشی را به شایستگی میزبانی می‌کنند ، همچنین از تمامی افتخار آفرینانی که در مسابقات کشوری و بین المللی در این دهه برای استان خراسان رضوی افتخار آفرینی کردند قدردانی می‌کنم.
اینجانب فرارسیدن ایام ا… دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی را همراه با یاد امام راحل و شهدای انقلاب گرامی داشته و این ایام فرخنده به جامعه ورزشی استان و عموم مردم تبریک عرض می‌نمایم، امیدوار در سایه الطاف خداوند متعال و رهبری مقام معظم رهبری ایران اسلامی همواره موفق و پیروز باشد.

کوروش صبوریان
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضویارسال دیدگاه