سرخط خبر

» آخرین خبر » پورآزاد: میزبانی مشهد، فرصتی خوب برای ورزشکاران خراسانی‌ است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۵:۳۷

 کد خبر: 32410

پورآزاد: میزبانی مشهد، فرصتی خوب برای ورزشکاران خراسانی‌ است

سرپرست هیئت بدنسازی و پرورش‌اندام خراسان رضوی گفت: میزبانی خراسان رضوی از مسابقه پاورلیفتینگ قهرمانی باشگاه‌های کشور باعث شده ورزشکاران خراسانی که توانایی شرکت در مسابقات خارج از استان را نداشته‌اند بتوانند در این مسابقه شرکت کنند.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، صبح امروز مسابقات پاورلیفتینگ (پرس سینه) قهرمانی باشگاه‌های کشور به میزبانی خراسانی رضوی در سالن ورزشی دانشگاه خاوران، آغاز شد. این نخستین دوره برگزاری مسابقات قهرمانی کشور است که طی 2 روز برگزار خواهدشد.

سروش پور آزاد، سرپرست هیئت بدنسازی و پرورش‌اندام خراسان رضوی با اعلام این خبر افزود: در کنار برگزاری مسابقات، دوره داوری نیز برگزاری می‌شود و شایان ذکر است که این دوره برای نخستین بار در خراسان در حال برگزاری است.

وی افزود: در گذشته، فعالین رشته پاورلیفتینگ خراسان رضوی ارتباط نزدیکی با مسئولین فدراسیون نداشتند. میزبانی خراسان رضوی از مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی کشور، فرصتی تازه برای ارتباط نزدیک ورزشکاران با مسئولین فدراسیون است و همچین باعث ارتقای این ورزش در استان می‌شود.

سرپرست هیئت بدنسازی و پرورش‌اندام خراسان رضوی با بیان اینکه میزبانی خراسان رضوی باعث شناسایی استعداد‌های جدید می‌شود، عنوان کرد: با وجود میزبانی خراسان رضوی از مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی باشگاه‌های کشور باعث شده ورزشکاران خراسانی که توانایی شرکت در مسابقات خارج از استان را پیش از این نداشتند، بتوانند در این مسابقه شرکت کنند و توانایی خود را محک بزنند. این مسئله زمینه‌ساز شناسایی هرچه بهتر استعداد‌های جدید و رشد این ورزش در استان خواهدشد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه