سرخط خبر

» آخرین خبر » پرونده لیگ فوتبال پایه در تربت حیدریه بسته شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۴۶

 کد خبر: 39954

پرونده لیگ فوتبال پایه در تربت حیدریه بسته شد

مسابقات لیگ فوتبال رده‌های پایه تربت حیدریه جام زنده یاد مسعود محقق “یادواره ۱۱۰۳ شهید منطقه تربت حیدریه” با معرفی تیم‌های اول تا سوم در سه گروه سنی به کار خود پایان داد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مجیدرضایی با بیان این خبر اظهار کرد: رقابت های لیگ فوتبال تربت حیدریه که چهاردهم مرداد ماه با شرکت ۱۸ تیم در گروه های سنی خردسالان، نونهالان و نوجوانان اغاز به کار کرده بود عصر روز گذشته با دیدار نهایی تیمها و معرفی قهرمانان هر گروه سنی به کار خود پایان داد.
رئیس اداره ورزش و جوانان در خصوص نتایج این مسابقات اظهار کرد: در گروه سنی خردسالان چهار تیم به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم شاهین با ۹ امتیاز قهرمان شد و تیم های زنده یاد مسعودمحقق و طوفان هرکدام با ۴ امتیاز و با توجه به تفاضل گل عناوین دوم و سوم را بدست آوردند.
رضایی افزود: این مسابقات در گروه سنی نونهالان با رقابت شش تیم پیگیری شد که تیم شاهین با کسب ۱۵ امتیاز در صدر ایستاد، تیم زنده یادمسعود محقق با ۱۲ امتیاز نایب قهرمان شد و ستارگان برتر با ۹ امتیاز در جای سوم قرار گرفت.
وی با اشاره به تقابل هشت تیم در گروه سنی نوجوانان گفت: در این گروه سنی تیم طوفان با ۲۱ امتیاز بالاتر از تیم های زنده یادمسعود محقق و مقاومت جام قهرمانی را بالای سر برد.،

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه