سرخط خبر

» آخرین خبر » پایان گردهمایی مجمع خیرین ازدواج جوانان کشور در مشهد/ 2 هزار سبد جهزیه در اختیار جوانان کشور قرار می‌گیرد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۴:۲۸

 کد خبر: 36393

پایان گردهمایی مجمع خیرین ازدواج جوانان کشور در مشهد/ 2 هزار سبد جهزیه در اختیار جوانان کشور قرار می‌گیرد

مدیر عامل مجمع ازدواج جوانان کشور گفت: گردهمایی مجمع خیرین ازدواج جوانان کشور از 19 تا 22 آذرماه با حضور خیرین منتخب استان ها در مشهد به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، محمد علی محمدی نیک در این خصوص اظهار کرد: به همت مقام عالی وزارت ورزش و جوانان و با همکاری تندگویان، معاون امور جوانان این وزارت و کریمی، مدیر کل توسعه اجتماعی جوانان از 19 تا 22 آذرماه میزبان مجمع خیرین ازدواج جوانان کشور بودیم.
وی افزود: در این سفر مباحث بسیار خوبی توسط خیرین مطرح شد که جای طرح آن فقط در چنین جلساتی بود، همچنین تبادل افکار در خصوص تامین جهیزیه زوجین به صورت متمرکز و تجمیع شده صورت گرفت.
مدیر عامل مجمع ازدواج جوانان کشور ادامه داد: تهیه اقلام جهزیه زوجین به صورت پراکنده صورت می‌گرفت که با تجمیع این اقلام به صورت متمرکز یک وحدت رویه در کشور به وجود خواهد آمد.
محمدی نیک عنوان کرد: برای برگزاری خدمات مورد نیاز زوجین در برپایی جشن ازدواج نیز طرح های خوبی مطرح شد و زمینه برگزاری ازدواج آسان و ایجاد فضای مشارکت عمومی رقم خورد.
وی اضافه کرد: به نظر می‌رسد پس از این نشست، اتفاقات خوبی در استان ها توسط خیرین رقم بخورد که می‌تواند به ازدواج جوانان کمک شایانی کند.
مدیر عامل مجمع ازدواج جوانان کشور تصریح کرد: آموزش و مشاوره از جمله نکاتی بود که همه خیرین در آن اتفاق نظر داشتند که بنا شد در این راستا از ظرفیت مشاورین این حوزه بهره مند شویم و مشاوره های قبل وبعد از ازدواج جزو خدمات بسته های حمایتی خواهد بود.
محمدی نیک در خصوص جشن های ازدواج نیز گفت: قرار بر این شد که جشنواره های ازدواج در سبک و سیاق جدیدتری برگزار شود، همچنین 5 جشنواره بزرگ ازدواج در استان های مختلف کشور برپا می‌شود که هیچ بار مالی برای جوانان نخواهد داشت.
وی اظهار کرد: در سراسر کشور بالغ بر 2 هزار سبد جهزیه تا پایان سال در استان های مختلف از محل تجمیع خدمات، ورود خیرین و حمایت های اداری در اختیار جوانان در آستانه ازدواج کشور قرار خواهد گرفت.
مدیر عامل مجمع ازدواج جوانان کشور در خصوص مهریه تصریح کرد: در بحث مهریه نیز پیشنهاد های خوبی مطرح و بنا شد که طرح ترویج مهریه اسلامی برگزار شود که این موضوع به منطقی تر شدن مهریه ها کمک خواهد کرد.

Print Friendly, PDF & Email


دیدگاه کاربران کل نظرات :1
 • Velda

  تاریخ : ۲۳ - آذر - ۱۳۹۸

  This piece of writing will help the internet users for building up new webpage or even a blog from start
  to end.

  Also visit my blog – mysite


  پاسخ

ارسال دیدگاه