سرخط خبر

» آخرین خبر » پایان کارگاه آموزشی سامانه توانمند سازی سمن های جوانان در مشهد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۴:۰۰

 کد خبر: 36248

پایان کارگاه آموزشی سامانه توانمند سازی سمن های جوانان در مشهد

سرپرست معاونت جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: کارگاه آموزشی سامانه توانمند سازی سمن های جوانان با حضور کارشناسان مشارکت های اجتماعی ادارات کل ورزش و جوانان کشور روز پنج شنبه 14 آذرماه در مشهد به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مجید صفایی مقدم در این خصوص اظهار کرد: کارگاه آموزشی سامانه توانمند سازی سمن های جوانان با حضور کارشناسان مشارکت های اجتماعی ادارات کل ورزش و جوانان کشور، روز پنج شنبه 14 آذرماه در مشهد به پایان رسید.
وی افزود: این کارگاه 3 روزه آموزشی به همت اداره کل ورزش و جوانان و با همکاری سمن نوآوران هزاره سوم از 12 تا 14 آذر ماه به میزبانی مشهد برپا شد.
سرپرست معاونت جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی بیان کرد: هدف از برگزاری این کارگاه، الکترونیکی شدن امور جوانان و حذف بروکراسی اداری در خصوص طرح های سازمان های مردم نهاد بود.
صفایی ادامه داد: بر این اساس، از ابتدای زمستان سال جاری، فراخوان ها، فرم ها و طرح ها به صورت کاغذی دریافت نمی‌شود و کارهایی مانند بررسی و تصویب طرح ها در شورای داوری به صورت الکترونیکی انجام خواهد شد.
وی اضافه کرد: این سامانه در اختیار کارشناسان و رئیس مجمع سمن های استان قرار می‌گیرد و طرح ها وارد این سامانه خواهند شد. در نهایت نتیجه به کارشناسان استانی برای مراحل نهایی کار فرستاده می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه