سرخط خبر

» آخرین خبر » پایان مسابقات پرورش اندام باشگاه‌های خراسان رضوی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۵:۳۳

 کد خبر: 19011

پایان مسابقات پرورش اندام باشگاه‌های خراسان رضوی

مسابقات پرورش اندام، فیزیک و بادی کلاسیک قهرمانی باشگاه‌های خراسان رضوی جام بزرگداشت قهرمانان سهراب سرابی و علی تبریزی جمعه شب با معرفی نفرات و باشگاه‌های برتر در مشهد پایان یافت. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی در این خصوص گفت: ۲۰۵ […]

مسابقات پرورش اندام، فیزیک و بادی کلاسیک قهرمانی باشگاه‌های خراسان رضوی جام بزرگداشت قهرمانان سهراب سرابی و علی تبریزی جمعه شب با معرفی نفرات و باشگاه‌های برتر در مشهد پایان یافت.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی در این خصوص گفت: ۲۰۵ ورزشکار در این مسابقات شرکت کردند که شامل رده جوانان در دو دسته، بزرگسالان در ۱۱ دسته و پیشکسوتان در چهار دسته بودند. شش دسته رقابت‌ها در بخش بادی کلاسیک و پنج دسته در بخش فیزیک برگزار شد.

مهدی بکاییان افزود: در بخش فیزیک باشگاه اورال تری مقام نخست، باشگاه اوتانا مقام دوم و باشگاه خانه ورزش تبریزی مقام سوم این رقابت‌ها را کسب کردند.

رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی ادامه داد: در دسته بادی کلاسیک نیز باشگاه اورال تری، باشگاه سهراب و سامان و باشگاه اوتانا عناوین نخست تا سوم را به دست آوردند. در بخش پرورش اندام نیز باشگاه دانش ورزش اول شد، باشگاههای اورال تری و اوتانا نیز مقامهای دوم و سوم را کسب کردند.

وی گفت: قهرمانان این دوره از مسابقات به مرحله کشوری که هفته آینده در شیراز برگزار می شود راه یافتند.
مسابقات پرورش اندام دو بار در سال شامل دوره تابستان و دوره زمستان است.ارسال دیدگاه