سرخط خبر

» آخرین خبر » پایان مرحله نخست لیگ یک والیبال کشور در مشهد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰:۱۶

 کد خبر: 40618

پایان مرحله نخست لیگ یک والیبال کشور در مشهد

دور پنجم مسابقات گروه الف لیگ دسته یک والیبال کشور با پیروزی فولاد و شکست اشتادسازه به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی،دور پنجم و انتهایی مرحله نخست دور رفت گروه الف لیگ دسته یک والیبال کشور به میزبانی مشهد، با برتری تیم‌های فولاد نیشابور، شهرداری جوان ارومیه، هوادار تهران و سروقامتان همدان به پایان رسید.

تیم‌های شهرداری جوان ارومیه و تخت جمشید مرودشت روز پنجشنبه به مصاف یکدیگر رفتند که نماینده ارومیه در یک بازی نزدیک با نتیجه ۳ بر ۲ بر حریف خود غلیه کرد. شهرداری جوان ارومیه در ست‌های دوم، چهارم و پنجم با نتایج ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۱۵ و ۱۵ بر ۹ به برتری رسید. تیم تخت جمشید مرودشت نیز تنها در ست‌های اول و سوم و با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۲۳ به پیروزی رسید.

تیم‌های فولاد خراسان و مقاومت بسیج تهران در سالن مهران مشهد دیدار کردند که فولادی‌ها در یک بازی یک طرفه و در سه ست متوالی و با نتایج ۲۶ بر ۲۴، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۱۸ پیروز شدند. فولادی‌ها پس از کسب سومین پیروزی خود از چهار بازی انجام شده، با ۱۰ امتیاز در جایگاه سوم جدول گروه الف باقی ماندند.

تیم‌های اشتادسازه مشهد و سروقامتان همدان نیز در سالن مهران به مصاف یکدیگر رفتند و شاگردان صمدی از پس حریف خود بر نیامده و در سه ست متوالی و با نتایج ۲۵ بر ۲۳، ۲۶ بر ۲۴ و ۲۵ بر ۱۷ مغلوب حریف همدانی خود شدند. اشتادسازه با کسب دو شکست از چهار مسابقه و کسب ۶ امتیاز به جایگاه ششم جدول تکیه زد. سروقامتان نیز با این پیروزی در جایگاه چهارم قرار گرفت.

مس رفسنجان و هوادار تهران در سالن شهید بهشتی دیدار کردند که تیم تهرانی با نتیجه ۳ بر ۲ پیروز شد. هوادار در ست‌های اول، چهارم و پنجم و با نتایج ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۱۷ و ۱۵ بر ۱۱ پیروز شد. مس رفسنجان نیز تنها در ست‌های دوم و سوم و با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۲۰ به پیروزی سید.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه