سرخط خبر

» آخرین خبر » پایان لیگ برتر کشتی با عنوان چهارمی برای خراسانی‌ها

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۱:۲۹

 کد خبر: 27600

پایان لیگ برتر کشتی با عنوان چهارمی برای خراسانی‌ها

رئیس هیئت کشتی خراسان رضوی گفت: تیم کشتی فرنگی 'شهر ما' شهرداری مشهد با کسب رتبه چهارم در نخستین فصل حضور در لیگ برتر کشتی به کار خود پایان داد و پرونده لیگ امسال با شناخت قهرمان این فصل بسته شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی، سیدمسعودریاضی در این خصوص اظهار کرد: مرحله نهایی رقابت های لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه های کشور روز گذشته در سالن شهدای هفتم تیر تهران با برگزاری دیدارهای نیمه نهایی، رده بندی و نهایی پایان یافت.

رئیس هیئت کشتی خراسان رضوی ادامه داد: در دیدار نیمه نهایی تیم ‘شهر ما’ با نتیجه انفرادی 10 بر صفر مغلوب تیم بیمه رازی اردبیل شد و در دیگر دیدار این مرحله نیز سینا صنعت ایذه با نتیجه هفت بر سه تیم کشتی شهدای مدافع حرم قم را شکست داد و تیم‌های برنده به مرحله نهایی راه یافتند.

وی گفت: در مرحله نهایی، تیم کشتی بیمه رازی اردبیل با نتیجه هشت بر 2 سینا صنعت ایذه را شکست داد و قهرمان لیگ برتر کشتی فرنگی شد و در دیدار رده بندی نیز تیم شهر ما شهرداری مشهد با نتیجه هفت بر سه از تیم شهدای مدافع حرم قم شکست خورد و چهارم شد.

رقابت‌های لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور از اول شهریور ماه با حضور 6 تیم آغاز شد.

تیم ‘شهر ما’ با تیم‌های سینا صنعت ایذه و رعد پدافند البرز در گروه ‘ب’ این رقابت‌ها قرار داشت و به عنوان تیم دوم گروه خود به مرحله نیمه نهایی صعود کرد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه