سرخط خبر

» آخرین خبر » پایان رقابت چوخه کاران خراسان در تربت حیدریه

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۴:۰۸

 کد خبر: 34331

پایان رقابت چوخه کاران خراسان در تربت حیدریه

رئیس اداره ورزش وجوانان تربت حیدریه از پایان رقابت های کشتی چوخه قهرمانی خراسان رضوی به میزبانی این شهرستان در بخش رخ خبرداد .

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، سیدحمیدرضا امینی در این خصوص اظهار کرد: این مسابقات با رقابت ۹۶ چوخه کار از شهرستان های مختلف استان در روستای نسر از توابع بخش رخ تربت حیدریه برگزار شد .
امینی افزود: چوخه کاران در این دوره در ۴ وزن به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان سجاد تیموری از مشهد در وزن ۶۶ کیلوگرم به عنوان نخست رسید، مهدی کیوان پناه دیگر چوخه کار مشهدی نیز قهرمان وزن ۷۴ کیلو گرم شد.
وی تصریح کرد: محسن هنردوست از روستای نسر، فاتح رقابت های وزن ۸۴ کیلوگرم شد و در وزن مثبت ۹۴ کیلو گرم هم محسن چوپانی از سرخس بر روی سکوی اول ایستاد .
رئیس اداره ورزش وجوانان تربت حیدریه ضمن ابراز رضایت از سطح کیفی مسابقات گفت: در مجموع امتیازات کسب شده، تیم مشهد مقدس قهرمان این دوره از رقابت ها شد و تیم های سرخس و روستای نسر(بخش رخ) تربت حیدریه نیز در رده های دوم و سوم قرار گرفتند .
گفتنی است؛ شهرستان های مشهد مقدس ، چناران، قوچان، درگز، تایباد، سرخس ، اسفراین ، نیشابور و دهستان نسر جلگه رخ ۹ تیم حاضر در مسابقات کشتی چوخه قهرمانی استان در تربت حیدریه بودند .

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه