سرخط خبر

» آخرین خبر » پاداش 10‌میلیونی استان به اشتری با شروع قهرمانی آسیا

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۳

 کد خبر: 43750

پاداش 10‌میلیونی استان به اشتری با شروع قهرمانی آسیا

اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی وعده پاداش 10‌میلیون‌تومانی به ملی‌پوشان حاضر در مسابقات آسیایی و جهانی را اعلام کرده بود که در‌نهایت روز گذشته روابط‌عمومی هیئت استان از تحقق این وعده برای این دختر ملی‌پوش خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، سه روز است که دختران پینگ‌پنگ‌باز تیم ملی ایران در دوحه قطر ساکن شده‌اند. تیم ملی تنیس‌روی‌میز زنان ایران قرار است از ۶ تا ۱۳‌‌مهر در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت ‌کند. مهشید اشتری، ورزشکار مشهدی، به‌همراه ندا شهسواری، شیما صفایی، ملیکا کرمی، پریناز حاجیلو و مریم فرعی، ملی‌پوشان ایران در این دوره از مسابقات هستند که با هدایت حمیده ایرانمنش روز جمعه به محل برگزاری مسابقات اعزام شدند، اما پینگ‌پنگ‌‌بازان تا‌زمانی‌که قهرمانی آسیا برگزار شود، در مسابقات تور جهانی این رشته شرکت می‌کنند. خوشبختانه این تور هم در قطر برگزار می‌شود و ورزشکاران می‌‌توانند از این مسابقات برای کسب آمادگی بیشتر استفاده کنند. از امروز این تور جهانی شروع می‌شود که تنیس‌بازان خوب دنیا در آن حضور دارند.

شروع دوباره برای اشتری
سال‌99 به‌هیچ‌وجه برای مهشید اشتری، نابغه مشهدی تنیس‌روی‌میز، خوشایند نبود. او در انتخابی تیم ملی و حضور در قهرمانی آسیا ناکام ماند و نشان داد از روزهای اوجش فاصله گرفته بود؛ اما با آغاز سال جدید و 1400، او دوباره به روزهای طلایی خود بازگشت و در انتخابی تیم ملی درخشید و به رنکینگ اول خود در کشور بازگشت. او چندین ماه است که در اردوهای تیم ملی به تمرین می‌پردازد و از آمادگی خوبی برخوردار است.

اهدای پاداش 10‌میلیونی
اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی وعده پاداش 10‌میلیون‌تومانی به ملی‌پوشان حاضر در مسابقات آسیایی و جهانی را اعلام کرده بود که در‌نهایت روز گذشته روابط‌عمومی هیئت استان از تحقق این وعده برای این دختر ملی‌پوش خبر داد. چندی‌پیش نیز در مراسمی با حضور فتاحی، مدیرکل ورزش استان و سروری معاونت ورزش بانوان خراسان، در خانه تنیس‌روی‌میز استان جوایز نقدی دومیلیون‌‌تومانی از‌سوی هیئت استان به اشتری و ادیبیان به‌عنوان پینگ‌پنگ‌بازان راه‌یافته به تیم ملی اهدا شد.

ملی‌پوش مشهدی در فکر لژیونرشدن
مهشید اشتری تنها‌پینگ‌پنگ‌باز خراسان رضوی است که به‌همراه 4 ملی‌پوش دیگر باید در قهرمانی آسیا به رقابت بپردازد. او درباره حضور دوباره‌اش در مسابقات بین‌المللی، گفت: قرار است قبل از مسابقات قهرمانی آسیا‌۲۰۲۱ دوحه قطر در مسابقات پرو تور جهانی قطر شرکت کنیم و بعد از آن در مسابقات قهرمانی آسیا حضور پیدا خواهیم کرد. برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان باید جزو ۱۰ تیم برتر مسابقات آسیایی بانوان شویم و تا‌به‌حال ما نتوانستیم به این مهم دست پیدا کنیم. امیدوارم برای اولین‌‌بار بتوانیم جواز حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان را به دست بیاوریم.
پینگ‌پنگ‌باز ملی‌پوش مشهدی با اشاره به اهداف خود ادامه داد: لژیونرشدن و حضور در المپیک۲۰۲۴ فرانسه از برنامه‌های آینده من خواهد بود و امیدوارم با توکل به خدا و تلاش مستمر به آن برسم.
اشتری درباره اهدای پاداش ازسوی ورزش استان تصریح کرد: با رایزنی‌های رئیس هیئت استان با اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی مساعدت مالی به‌منظور حضورم در مسابقات آسیایی صورت گرفت.

 

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه