سرخط خبر

» آخرین خبر » ١٠ فینال پیش رو داریم/ حاج رضای بعد از بازی با تراکتور به مشکی پوشان می‌آید

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۳:۳۶

 کد خبر: 17920

١٠ فینال پیش رو داریم/ حاج رضای بعد از بازی با تراکتور به مشکی پوشان می‌آید

سرمربی تیم مشکی‌پوشان گفت: بازی با نفت را فراموش کردیم و برای خروج از بحران به دنبال پیروزی مقابل تراکتور هستیم. به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، رضا عنایتی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز اظهار کرد: بعد از باخت سنگین مقابل نفت، شرایط روحی و روانی بدی را تجربه کردیم. […]

سرمربی تیم مشکی‌پوشان گفت: بازی با نفت را فراموش کردیم و برای خروج از بحران به دنبال پیروزی مقابل تراکتور هستیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، رضا عنایتی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز اظهار کرد: بعد از باخت سنگین مقابل نفت، شرایط روحی و روانی بدی را تجربه کردیم.

وی افزود: کار ما در لیگ سخت است و ١٠ فینال پیش رو داریم، می‌دانیم که تراکتور نیز برای برد به میدان می‌آید تا وضعیتش را بهبود ببخشد و این کار سخت ما را دو چندان می‌کند.

سرمربی تیم مشکی‌پوشان ادامه داد: برای خروج از بحران، بازی با نفت را فراموش کردیم و فقط به دنبال پیروزی در مشهد و مقابل تراکتور هستیم.

وی اضافه کرد: تراکتور تیم سرسختی است و ما نیز چاره‌ای جز برد نداریم و امیدوارم هواداران در بازی فردا از ما حمایت کنند.

سرمربی تیم مشکی پوشان در ادامه درباره شایعه بازداشت مالک این باشگاه افزود: چیزی در مورد بازداشت مالک نشنیدم، مشغول تمرین بودیم و اصلاً فکر نمی‌کنم چنین چیزی صحت داشته باشد.

وی درباره اینکه بازی با تراکتور آخرین فرصت او برای ادامه سرمربیگری در مشکی پوشان است، گفت:مسئولین مشکی پوشان هیچ اولتیماتومی به من نداده‌اند، به فکر تغییر اوضاع هستیم و به اخبار و حاشیه‌ها توجهی ندارم.

عنایتی درباره مذاکره مدیران باشگاه با مجتبی حسینی، گفت: از آمدن حسینی بی‌خبرم و مسئولان باشگاه باید در این خصوص پاسخگو باشند، من با آقای حاج رضایی صحبت کردم تا از تجربه ایشان استفاده کنم و جلسه‌ای نیز با ایشان داشتم.

وی ادامه داد: بعد از بازی با تراکتور حضور حاج رضایی ان‌شاءالله قطعی خواهد شد اما آمدن حسینی به‌عنوان مدیر فنی باید با نظر من باشد که تا الآن چیزی نشنیدم.

وی درباره بازی فردای تیمش نیز اظهار کرد: تراکتور با تغییر در کادر فنی با شوک مواجه شد و قطعاً می‌تواند به آنان کمک کند.

عنایتی درباره برگزاری بازی در ورزشگاه امام رضا(ع) خاطرنشان کرد: از مسئولان و آقای برادران، رییس هیئت فوتبال خراسان رضوی برای هماهنگی ورزشگاه امام رضا تشکر می‌کنم و امیدوارم با حضور هواداران بتوانیم پیروز میدان باشیم.

سرمربی مشکی پوشان درباره جدایی بادامکی نیز گفت: با بادامکی مشکلی نداشتم، من ارتباط ده‌ساله با بادامکی دارم اما نمی‌دانم چرا آن اظهارنظرها رو انجام داد؛ همه می‌دانند اهل دروغ نیستم، بادامکی امتحان داشت و از این بابت تحت‌فشار بود.

وی افزود: چند نوبت تمرین را به خاطر امتحانات بادامکی تغییر دادم اما تصمیمش چیز دیگری بود و حالا امیدوارم او به‌عنوان یک بزرگ‌تر به تیم برگردد.ارسال دیدگاه