سرخط خبر

» آخرین خبر » ورزش خراسان رضوی با مدیریت جدید متحول شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۳:۲۳

 کد خبر: 35508

ورزش خراسان رضوی با مدیریت جدید متحول شد

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: خوشبختانه ورزش خراسان رضوی در یک سال گذشته رشد خوبی داشته است.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، رضا شیران خراسانی در حاشیه جلسه با فتاحی، مدیر کل ورزش و جوان خراسان رضوی عنوان کرد: جلسه بسیار خوبی بود و گزارشی از وضعیت ورزش و جوانان استان توسط فتاحی ارائه شد که امیدوارم نتایج خوبی را در بر داشته باشد.
وی در خصوص وضعیت ورزش استان اظهار کرد: در مدت یک سال گذشته در حوزه ورزش چه در بحث زیر ساخت های ورزشی و چه در بحث مدال آوری ورزشکاران از رشد قابل توجهی برخوردار بودیم.
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی افزود: مدال آوری ورزشکاران خراسان رضوی در مسابقات کشوری و جهانی در دو بخش آقایان و بانوان، وضعیت خوبی دارد و باعث خوشحالی است.
شیران ادامه داد: امیدوارم با تکمیل زیر ساخت های ورزشی در استان مخصوصا در مناطق محروم، بتوانیم جایگاه بهتری را در ورزش قهرمانی و همگانی بدست آوریم.
وی در خصوص ورزش روستایی نیز بیان کرد: سال گذشته مسابقات روستایی در رشته هایی مانند فوتبال و والیبال برگزار شد که علاوه بر ایجاد انگیزه جوانان به ورزش در روستا ها، باعث کشف استعداد های بسیار خوبی در این حوزه بود.
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: امیدوارم این روند ادامه پیدا کند و ورزشکاران نخبه از تمام نقاط استان شناسایی و به تیم های استانی و ملی راه پیدا کنند.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه