سرخط خبر

» آخرین خبر » ورزش جانبازان و معلولین خراسان رضوی در جایگاه اول کشور است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۲۰:۳۹

 کد خبر: 13837

ورزش جانبازان و معلولین خراسان رضوی در جایگاه اول کشور است

رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین کشورمان گفت: خراسان رضوی توانسته رتبه اول کشور را درحوزه ورزش جانبازان و معلولین کسب کند. محمود خسروی وفا در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی اظهار کرد: به هیات جانبازان و معلولین خراسان رضوی و اداره کل ورزش و جوانان این استان تبریک […]

رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین کشورمان گفت: خراسان رضوی توانسته رتبه اول کشور را درحوزه ورزش جانبازان و معلولین کسب کند.

محمود خسروی وفا در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی اظهار کرد: به هیات جانبازان و معلولین خراسان رضوی و اداره کل ورزش و جوانان این استان تبریک می‌گوییم که توانسته‌اند در حوزه ورزش جانبازان و معلولین در جایگاه اول کشور قرار بگیرند.

وی افزود: قطعا این موفقیت از طریق همسو کردن اهداف و همراهی و همدلی بوده است و در استان خراسان رضوی که دارای ظرفیت‌های بسیاری در این حوزه توانسته‌اند با یک مدیریت خوب و موثر نتیجه دلخواه را کسب کنند و در این راستا باید از کوروش صبوریان و هادی رضایی تشکر کرد.
خسروی وفا خاطرنشان کرد: استان خراسان رضوی دو سال متوالی است که توانسته رتبه برتر کشور را کسب کند و این امر تنها با مدیریت صحیح اتفاق افتاده است که نتیجه آن کسب این موفقیت بوده است.

رئیس فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین تصریح کرد: باید هیات‌های استانی در حوزه ورزش‌های جانبازان و معلولین به حوزه همگانی توجه داشته باشند همانطور که ورزش همگانی برای جامعه یک ضرورت است جانبازان و معلولین هم به آن احتیاج دارند و مطمئن هستم که استان خراسان رضوی در این حوزه هم موفق خواهد بود زیرا در حوزه ورزش‌های همگانی استان موفق به کسب رتبه‌های برتر کشور شده است.ارسال دیدگاه