سرخط خبر

» آخرین خبر » همه چیز برای حضور 6 تیم برتر والیبال نشسته جهان در مشهد فراهم است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۳:۳۴

 کد خبر: 31601

همه چیز برای حضور 6 تیم برتر والیبال نشسته جهان در مشهد فراهم است

دبیر اجرایی کمیته پارا المپیک گفت: خراسان رضوی بزودی میزبان مسابقات جهانی والیبال نشسته خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، هادی رضایی در مجمع انتخاب رئیس هیئت جانبازان و معلولین استان که با حضور رئیس این فدراسیون و مدیر کل ورزش استان برگزار شد، ضمن تبریک روز معلم اظهار کرد: امروز وضعیت ورزش جانبازان و معلولین در استان بهبود یافته است و تعامل با اداره کل ورزش و جوانان بیشتر شده است.

دبیر اجرایی کمیته پارا المپیک ادامه داد: باتوجه به اینکه به وعده‌هایی که داده شده عمل می‌شود فضا برای این ورزش در استان مناسب شده است، هیئت جانبازان و معلولین با دیگر هیئت‌های ورزشی متفاوت است رئیس هیئت باید از وضعیت ورزشکاران در این رشته شناخت کافی داشته باشد تا بتواند موثر واقع شود.

رئیس سابق هیئت جانبازان و معلولین خراسان رضوی بیان کرد: من کماکان در خدمت ورزش جانبازان و معبلولین هستم و برای جامعه جانبازان و معلولین تلاش خواهم کرد.

رضایی در خصوص بازی های لیگ جهانی والیبال نشسته در خراسان رضوی نیز عنوان کرد: با توجه به اتفاقات اخیر و سیل در گلستان، میزبانی این مسابقات به خراسان رضوی واگذار شد که این استان در لیگ جهانی والیبال نشسته، میزبان 6 تیم از بهترین های های والیبال نشسته دنیا خواهد بود، همچنین دور قبلی این مسابقات به میزبانی تبریز برگزار شد.

وی اضافه کرد: این میزبانی هزینه ای برای هیئت دربر ندارد تمامی هزینه ها از تیم های شرکت کننده گرفته شده و همچنین شهرداری مشهد نیز تمهیداتی را برای این مسابقات اندیشیده است.

 

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه