سرخط خبر

» آخرین خبر » همدلی رمز موفقیت اسکیت خراسان رضوی است / با پشتیبانی صبوریان مسیر پیشرفت هموار شده

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۸:۴۹

 کد خبر: 21755

رئیس فدراسیون اسکیت:

همدلی رمز موفقیت اسکیت خراسان رضوی است / با پشتیبانی صبوریان مسیر پیشرفت هموار شده

رئیس فدراسیون اسکیت گفت: خراسان رضوی با حمایت مدیرکل ورزش و جوانان توانسته در سال‌های اخیر پیشرفت محسوسی در اسکیت ایران داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، بهمن محمدرضایی شامگاه یکشنبه در مجمع انتخاب رئیس هیئت اسکیت خراسان رضوی که در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی برگزار شد، اظهار کرد: خراسان رضوی با حمایت مدیرکل و همدلی و همراهی خانواده اسکیت پیشرفت های بسیاری خوبی داشته و در سال‌های اخیر توانسته همواره در جمع برترین‌های اسکیت ایران قرار داشته باشد.

وی افزود: از هرفرصتی برای کمک به استان استفاده خواهیم کرد اما انتظار برنامه عملیاتی و کاربردی داریم، استان خراسان رضوی استانی با ظرفیت‌های مختلف و استعداد‌های فراوان است که باید برای جذب و پرورش آن‌ها استفاده کرد.

محمدرضایی خاطرنشان کرد: هیئت استان باید مانند ۴ سال گذشته به مسیر پیشرفت خود ادامه دهد و در این راه از مدیران استان خراسان رضوی می‌خواهیم که این رشته پرمدال را برای استان ارزشمند و افتخار آفرین ببینند.

رئیس فدراسیون اسکیت عنوان کرد: با توجه به علاقه‌مندی جامعه و مقبولیتی به این رشته ورزشی در بین جوانان و نوجوانان دارد به راحتی می‌توان با برنامه ریزی مناسب این رشته را در جامعه گسترش داد. انتظار ما از مسئولین هیئت فعالیت موثر و مناسب در بخش همگانی این رشته ورزشی است.

وی ادامه داد: باید از ظرفیت شهرستان‌های استان هم استفاده شود با توجه به تعداد بالای شهرستان‌های استان قطع می‌توان با فعالیت در شهرستان‌ها در کنار معرفی چهره‌های جدید به اسکیت کشور برای برگزاری مسابقات و لیگ های استانی هم تلاش کرد.ارسال دیدگاه