سرخط خبر

» آخرین خبر » همایش ورزش های باستانی در کاشمر برگزار شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۶:۲۲

 کد خبر: 30046

همایش ورزش های باستانی در کاشمر برگزار شد

رئیس اداره ورزش و جوانان کاشمر گفت: همزمان باچهلمین سالگرد آغاز پیروزی انقلاب اسلامی همایش ورزش های باستانی و جشن سی امین سالگرد تاسیس باشگاه باستانی برق کاشمر برگزارشد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، محمد شایگان در این خصوص اظهار کرد: همزمان با آغاز چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و سی امین سال تاسیس باشگاه برق کاشمر، مراسم جشن باستانی کاران با حضور نماینده ی مردم در مجلس شورای اسلامی دکتر بهروز بنیادی، فرماندار، معاونین سیاسی، اجتماعی، عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری، شهردار و رئیس هئیت ورزش های زورخانه ای شهرستان و جمعی از اعضای هئیت مربوطه، پیشکسوتان و علاقمندان به این رشته ی ورزشی، روز یکشنبه 21 بهمن در محل باشگاه باستانی برق کاشمر برگزار شد.
وی افزود: این مراسم که با ضرب و نوای مرشدان ارزنده ی کاشمر آقایان حسین شیخی و مرتضی شهری که اخیرا در مسابقات مرشدان کشور حائز رتبه های سیمین برتر و دیپلم افتخار شده اند، همراه بود.
دکتر نبی پور، فرماندار شهرستان کاشمر طی سخنان کوتاهی ضمن تبریک کسب افتخارات دو تن از مرشدان شهرستان در رقابت های کشوری که در بهمن ماه سال جاری در سنندج برگزار شد، بیان کرد: یکی از ویژگی های ورزش باستانی در کشور ما اصالت و قدمت این رشته ورزشی است که باعث تمایز این رشته ی ورزشی از سایر رشته های دیگر شده است.
در پایان نیز به رسم یاد بود، دو لوح سپاس از طرف فرماندار و شهردار کاشمر به آقایان حسین شیخی و مرتضی شهری مرشدان افتخار آفرین شهرستان کاشمر اهدا شد و همچنین از طرف اداره ورزش و جوانان و مدیریت آموزش و پرورش کاشمر، کمک هزینه سفر زیارتی و سیاحتی به مشهد مقدس به این مرشدان به همراه خانواده شان اهدا شد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه