سرخط خبر

» آخرین خبر » همایش تقدیر از پیشکسوتان و پهلوانان استان در هفته تربیت بدنی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۹:۲۰

 کد خبر: 15063

همایش تقدیر از پیشکسوتان و پهلوانان استان در هفته تربیت بدنی

رئیس هئیت ورزش های باستانی خراسان رضوی از برگزاری همایش تقدیر از بزرگان، پیشکسوتان و پهلوانان این رشته ورزشی در هفته تربیت بدنی خبر داد. حسین فیروزیان در گفتگو با خبرنگار اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی در رابطه با فعالیت¬های اخیر این هیئت گفت: در هفته¬های گذشته یکی از بهترین نتایج ده سال […]

رئیس هئیت ورزش های باستانی خراسان رضوی از برگزاری همایش تقدیر از بزرگان، پیشکسوتان و پهلوانان این رشته ورزشی در هفته تربیت بدنی خبر داد.

حسین فیروزیان در گفتگو با خبرنگار اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی در رابطه با فعالیت¬های اخیر این هیئت گفت: در هفته¬های گذشته یکی از بهترین نتایج ده سال اخیر ورزش باستانی خراسان رضوی در مسابقات کشوری که در کرمانشاه برگزار شد رقم خورد و تیم بزرگسالان خراسان رضوی موفق به کسب مقام سوم در این رقابت ها شد.

وی افزود: کاپیتان تیم بزرگسالان استان، گلستانی نژاد از سبزوار بود و دیگر بازیکنان این تیم را نمایندگانی از شهرهای مشهد، کاشمر، تربت حیدریه و سبزوار تشکیل دادند.
فیروزیان در خصوص دیگر نتایج اخیر استان نیز گفت: علاوه بر کسب مقام سومی در رده بزرگسالان، تیم نونهالان استان خراسان رضوی نیز در مسابقات کشوری که در شهر یزد برگزار شد، موفق به کسب مقام قهرمانی این رقابت ها شدند.

رئیس هیئت ورزش های باستانی در خصوص برنامه های هفته تربیت بدنی نیز گفت: در هفته تربیت بدنی همایشی به منظور تقدیر از بزرگان، پیشکسوتان و پهلوانان ورزش باستانی خراسان رضوی با حضور ۳۰۰ ورزشکار و معاونین اداره و دبیر و نمایندگان فدراسیون در مشهد برگزار خواهد شد.ارسال دیدگاه