سرخط خبر

» آخرین خبر » هفته حساس برای”تا ثبت جهانی توس”

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۳:۱۵

 کد خبر: 35716

هفته حساس برای”تا ثبت جهانی توس”

سرمربی تیم کشتی آزاد "تا ثبت جهانی توس" گفت: مسابقات هفته سوم لیگ برتر و هفته نخست دور برگشت کشتی آزاد ۷۰ درصد راه فینال است.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مجید خدایی در این خصوص اظهار کرد: مسابقات کشتی لیگ برتر، فشرده و حساس است و اگر مسابقات امروز و فردا را با پیروزی پشت سر بگذاریم تقریبا ۷۰ درصد راه تا رسیدن به فینال را طی کرده‌ایم.
وی با بیان اینکه از همه ظرفیت و تلاش خود برای پیروزی در این دیدارها استفاده خواهیم افزود: از هواداران می خواهیم برای حمایت و تشویق تیم خود در این سه دیدار مهم به سالن ورزشی شهید بهشتی بیایند.
تیم کشتی آزاد” تا ثبت جهانی توس” ساعت ۱۷ امروز در هفته سوم دور رفت مسابقات لیگ برتر کشتی با تیم رعد ستارگان ساری در سالن ورزشی شهید بهشتی مشهد دیدار می‌کند و ساعت ۹ روز ۱۷ آبان ماه در هفته نخست دور برگشت با تیم کشتی دانشگاه آزاد اسلامی و ساعت ۱۷ فردا با تیم هیئت کشتی خرم آباد رقابت خواهد کرد.
این تیم دیدار هفته نخست خود را با نتیجه هفت بر سه به تیم دانشگاه آزاد واگذار کرد و در هفته دوم مسابقات لیگ برتر با نتیجه ۹ بر یک تیم هیئت کشتی خرم آباد را شکست داد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه