سرخط خبر

» آخرین خبر » هفتمین جلسه ستاد ساماندهی امورجوانان شهرستان زاوه برگزارشد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۷:۵۰

 کد خبر: 17530

هفتمین جلسه ستاد ساماندهی امورجوانان شهرستان زاوه برگزارشد

هفتمین جلسه ستادساماندهی امورجوانان با حضور فرماندار واعضای ستاد با موضوع ومحوریت برگزاری اولین المپیاد ورزشهای همگانی برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان خراسان رضوی، محمودی فرماندار و رئیس ستاد با تاکید بر اهمیت جوانان گفت: مساله جوان موضوعی است که مشارکت فعال همه جامعه را می طلبد . وی پرداختن به […]

هفتمین جلسه ستادساماندهی امورجوانان با حضور فرماندار واعضای ستاد با موضوع ومحوریت برگزاری اولین المپیاد ورزشهای همگانی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان خراسان رضوی، محمودی فرماندار و رئیس ستاد با تاکید بر اهمیت جوانان گفت: مساله جوان موضوعی است که مشارکت فعال همه جامعه را می طلبد .

وی پرداختن به ورزش را گامی موثر در جهت کاهش آسیبهای اجتماعی دانست.

مجید رضایی با اشاره به اهمیت ورزش همگانی در سلامت وشادابی جامعه گفت : المپیاد ورزشهای همگانی زمینه ای مناسب جهت شناسایی استعدادها و گسترش ورزش است و ی برگزاری این المپیاد را در رشته های طناب زنی, دارت , روپایی, طناب کشی, داژبال, والیبال سه نفره, پنالتی هدفمند, تیروکمان سنتی, و هفت سنگ مهارتی عنوان کرد.

همکاری کلیه ادارات دربرگزاری اولین المپیاد ورزشهای همگانی، استفاده از توان تربیت بدنی نیروهای مقاومت بسیج و تربیت بدنی اموزشگاهها در برگزاری المپیاد،شرکت، شش تیم از روستاهای بخش مرکزی و سلیمان در اولین المپیاد ورزشهای همگانی، برگزاری انتخابات پارلمان مشورتی جوانان طی هفته آینده، اعطای وام خوداشتغالی به روستاییان و مناطق محروم با اولویت جوانان از مصوبات این جلسه بودارسال دیدگاه