سرخط خبر

» آخرین خبر » هشتمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در باخرز برگزار شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۳:۴۸

 کد خبر: 30985

هشتمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در باخرز برگزار شد

هشتمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان این شهرستان که در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، فرماندار باخرز در این جلسه ضمن تقدیر از جوانان فعال و با انگیزه شهرستان گفت: ستاد ساماندهی امور جوانان یکی از کارگروه های قانونی است که در راستای بررسی و رفع مسائل و مشکلات این قشر از جامعه فعالیت دارد.
احمد شافعی افزود: تاکنون اقدامات خوبی توسط این ستاد صورت گرفته اما به دلیل گستردگی موضوع، پاسخگوی تمام نیازهای جوانان نبوده است.
وی با بیان اینکه حوزه جوانان حوزه بسیار گسترده و حساسی است، تأکید کرد: تمام ادارات در حوزه جوانان باید پای کار بیایند تا بتوانیم به دستاورد مناسبی در این حوزه برسیم و بر مشکلات جوانان فائق آییم.
فرماندار باخرز با اشاره به اهمیت نقش مجمع جوانان در حل مشکلات این قشر مهم جامعه اضافه کرد: تصمیم‌گیری برای جوانان بدون حضور جوانان بی معنی خواهد بود و لازم است از نزدیک دیدگاه‌ها، نظرات، پیشنهادها و حتی نقدهای آن ها را بشنویم.
رئیس اداره ورزش وجوانان باخرز نیز در این جلسه ضمن‌تشریح دستور کار جلسه و میزان تحقق مصوبات جلسه گذشته، بار دیگر از شورای شهر خواست که نسبت به واگذاری زمینی با متراژ حداقل ۳۰۰ متر با کاربری فرهنگی اداری جهت ساخت خانه جوان شهرستان که درواقع از الزامات این شهرستان می باشد و از ابتدای امسال در دستور کار این ستاد قرار گرفته است اقدام کرده و نتیجه را تا ابتدای سال آینده اعلام نمایند .

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه