سرخط خبر

» آخرین خبر » هدف نهایی برگزاری برنامه های گرامیداشت هفته جوان،ترویج گفتمان جوان باوری و جوان یاوری در جامعه است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۶:۲۸

 کد خبر: 8644

هدف نهایی برگزاری برنامه های گرامیداشت هفته جوان،ترویج گفتمان جوان باوری و جوان یاوری در جامعه است

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی که در دومین جلسه ستاد بزرگداشت هفته ی جوان استان سخن می گفت،رویکرد اصلی برگزاری برنامه های گرامیداشت این هفته را ترویج نشاط و شادابی و هدف اصلی آن را بسط و گسترش فرهنگ جوان باوری و جوان یاوری در جامعه بیان کرد. به گزارش پایگاه خبری اداره […]

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی که در دومین جلسه ستاد بزرگداشت هفته ی جوان استان سخن می گفت،رویکرد اصلی برگزاری برنامه های گرامیداشت این هفته را ترویج نشاط و شادابی و هدف اصلی آن را بسط و گسترش فرهنگ جوان باوری و جوان یاوری در جامعه بیان کرد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان،کوروش صبوریان در دومین جلسه ی ستاد بزرگداشت هفته جوان استان ،با بیان اینکه نظام اسلامی و قانون،نگاه ویژه ای به جوانان و منزلت آنان در جامعه دارد،بر تجمیع ظرفیت های دستگاه های اجرایی با جلب مشارکت حداکثری مردم و با کمک جوانان برای دست یابی به اهداف متعالی این هفته تاکید و اظهار کرد: می بایست به هر طریقی، شأن و منزلت جوان ایرانی را پاس داشت.

وی ارایه برنامه های شاخص ،محتوایی و متناسب با علاقه مندی های جوانان از سوی همه ی بخش های متولی با راهبری تشکل های مردم نهاد را بسیار مهم ارزیابی و تصریح کرد:می بایست چه به لحاظ کمی و کیفی، این برنامه ها نسبت به سال های گذشته ارتقا یابد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان توجه به برنامه ریزی برای همه ی جوانان بویژه جوانان روستایی را مورد تاکید قرار داد و بیان داشت:باید برای جوانان مناطق محروم و روستایی ،برنامه های ویژه ای پیش بینی و برگزار شود.

صبوریان با بیان این موضوع که در دو جلسه ی برگزار شده ستاد بزرگداشت هفته جوان،بسته اجرایی اداره کل و همچنین بسته برنامه های پیشنهادی دبیرخانه ی ستاد ساماندهی امور جوانان با هم فکری اعضا برگرفته از تجربیات گذشته با رویکرد نشاط و امید آفرین برای ارایه در جلسه ستاد ساماندهی استان آماده شده است،اظهار امیدواری کرد:سیمای هفته جوان در عملکرد و برایند اقدامات و فعالیت های دستگاه های اجرایی و تمامی بخش های متولی به خوبی بدرخشد.

در این جلسه،ضمن نهایی شدن جدول برنامه های گرامیداشت هفته ی جوان اداره کل،بسته برنامه های پیشنهادی دستگاه های اجرایی نیز جمع بندی و برای ارایه به ستاد آماده شد.ارسال دیدگاه