سرخط خبر

» آخرین خبر » نیاز جامعه به مراکز مشاوره ازدواج و خانواده در دوران کرونا و پساکرونا

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۹:۰۷

 کد خبر: 41262

نیاز جامعه به مراکز مشاوره ازدواج و خانواده در دوران کرونا و پساکرونا

رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره گفت: نیاز جامعه به مراکز مشاوره به ویژه در حوزه ازدواج و خانواده هم در دوران کرونا و هم پس از کرونا بسیار زیاد است.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، محمد حاتمی در آیین اختتامیه دوره دانش افزایی منطقه ای مدیران و مشاوران مراکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده در مشهد مقدس با بیان این که مراکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده وزارت ورزش و جوانان بهترین روان شناسان و مشاوران حوزه مشاوره کشور را دارند، گفت: روانشناسان  همکار با مراکز تخصصی وزارت ورزش و جوانان هر کدام در جایگاه خود از اساتید برتر  هستند.

وی افزود: از تلاش های معاونت جوانان و دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعیجوانان که تحول بزرگی در حوزه ازدواج و خانواده را با برگزاری دوره های دانش افزایی با بالاترین سطح کیفیت علمی رقم زدند، قدردانی می کنم.

حاتمی اظهار داشت: نیاز جامعه به مراکز مشاوره به ویژه در حوزه ازدواج و خانواده هم در دوران کرونا و هم پس از کرونا بسیار زیاد است.

وی تصریح کرد: مواردی مثل سوگ عزیزان، تعطیلی مدارس، دوری از عزیزان و … باعث مشکلات روانی بسیاری برای خانواده ها شده و می شود و این مراکز می توانند در کاهش دردهای جامعه  و ایجاد آرامش روانی موثر باشند.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه