سرخط خبر

» آخرین خبر » نگاه درست به ورزش ناهنجاری و بزه‌های اجتماعی را کاهش می‌دهد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۶:۰۸

 کد خبر: 18430

نگاه درست به ورزش ناهنجاری و بزه‌های اجتماعی را کاهش می‌دهد

رئیس اداره ورزش و جوانان قوچان فرهنگ‌سازی و تولید فرهنگی را درزمینه ورزش امری ضروری دانست و نگاه درست به این مقوله را موجب کاهش بزه‌های اجتماعی و ناهنجاری‌ها دانست. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، رضا محمدیان اظهار کرد: فرهنگ‌سازی و تولید فرهنگی برای جامعه شهری و روستایی ضروری […]

رئیس اداره ورزش و جوانان قوچان فرهنگ‌سازی و تولید فرهنگی را درزمینه ورزش امری ضروری دانست و نگاه درست به این مقوله را موجب کاهش بزه‌های اجتماعی و ناهنجاری‌ها دانست.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، رضا محمدیان اظهار کرد: فرهنگ‌سازی و تولید فرهنگی برای جامعه شهری و روستایی ضروری بوده است و فرهنگ‌سازی در حوزه ورزش همگانی در اولویت‌ها قرار دارد.

وی با تأکید بر اینکه مدیران و مسئولین دستگاه‌های اجرایی قوچان باید نگاه خود نسبت به ورزش را تغییر بدهند، گفت: نگاه درست به ورزش علاوه بر کاهش بزه‌های اجتماعی و ناهنجاری‌ها می‌تواند سرانه تولید و امید به زندگی را افزایش بدهد.

رئیس اداره ورزش و جوانان قوچان با بیان این موضوع که نباید به واسطه جذابیت صرف در کنار ورزش ایستاد و باید ورزش به باور و داشتن تأثیر مثبت در جامعه تبدیل شود، تصریح کرد: برگزاری همایش‌های پیاده‌روی در ایام خاص نباید لحظه‌ای باشد بلکه با برنامه‌ریزی می‌توان سه بار در سال با حجم وسیع و در طول سال با حجم‌های کمتر این مراسم را اجرایی کرد.

محمدیان با اشاره به برگزاری همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در این شهرستان در ۲۰ بهمن‌ماه ساعت ۶:۳۰ صبح، گفت: این همایش ملی در ۴۳۰ شهر کشور و برخی شهرستان‌های خراسان رضوی همچون مشهد، نیشابور، سبزوار، کاشمر، بردسکن و غیره برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه مسیر حرکتی به سمت پارک نشاط بوده و بیشتر ارگان‌ها و دستگاه‌های اجرایی در برگزاری این همایش همکاری داشته‌اند، خاطرنشان کرد: تقدیر از قهرمانان و پیشکسوتان به همراه برنامه‌های شاد دیگر در پایان مراسم برنامه‌ریزی شده و ۶۰ قطعه کارت هدیه ۵۰ تا ۱۵۰ هزار تومانی و ۱۰ دستگاه دوچرخه به قید قرعه به شرکت کنندگان اهدا می‌شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان قوچان با اشاره به توزیع ۱۵ هزار بلیط قرعه کشی میان دستگاه‌هایی همچون بسیج، آموزش و پرورش، اداره کار، باشگاه‌های خصوصی و غیره بیان کرد: ۵ هزار قطعه بلیط نیز تا پنج شنبه توزیع می‌شود و پیش‌بینی شده بین ۴ تا ۶ هزار شرکت‌کننده در این همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی حضور پیدا کنند.ارسال دیدگاه