سرخط خبر

» آخرین خبر » نقوی: توانستیم شطرنج نابینایان ایران را به آسیا نشان دهیم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۰:۲۸

 کد خبر: 26682

نقوی: توانستیم شطرنج نابینایان ایران را به آسیا نشان دهیم

دارنده مدال طلای انفرادی و تیمی b2 و b3 بانوان گفت: با تجربه زیادی که داشتیم، توانستیم شطرنج ایران را به آسیا نشان دهیم.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی، عاطفه نقوی عنوان کرد: در گروه ما نفراتی مثل خانم زنده بودی و برقول حضور داشتند که سال های سال است داریم بازی می کنیم و تجربه خوبی داریم. من نیز موفق شدم با 5.5 امتیاز در بخش انفرادی و 10.5 امتیاز در بخش تیمی، دو مدال طلا برای کشورم به ارمغان بیاورم.

وی در خصوص این دوره از رقابت ها و حریفان ایران گفت: حریفان اصلی ما از ویتنام، اندونزی و هندوستان بودند. ویتنام بسیار در شطرنج کار کرده و تیم اندونزی هم پیش از برگزاری می دانست می خواهند رقابت های استاندارد را چطور برگزار کنند و در این زمینه کار کرده بودند. اما خوشحالم با تجربه بالایی که داشتیم، توانستیم شطرنج ایران را به آسیا نشان دهیم و امیدوارم در ادامه بتوانیم در سطح جهانی نیز موفق باشیم.

شطرنج‌باز خراسانی تیم ملی در خصوص مسابقات بخش سریع نیز اظهار داشت: هدف اصلی ما این است که در رقابت های سریع هم ابتدا مدال طلای تیمی را به دست آوریم و سپس به مدال های انفرادی فکر خواهیم کرد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه