سرخط خبر

» آخرین خبر » نعمتی: هدفمان صعود برای دومین سال متوالی به آسیا است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۰:۲۷

 کد خبر: 39030

نعمتی: هدفمان صعود برای دومین سال متوالی به آسیا است

مدافع تیم شهرخودرو گفت: برای رسیدن دوباره به لیگ قهرمانان آسیا نیاز ویژه‌ای به کسب سه امتیاز بازی با استقلال داریم.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، علی نعمتی در خصوص دیدار آتی تیمش در برابر استقلال تهران اظهار کرد: بازی سختی در ادامه رقابت‌ها مقابل استقلال و سپاهان داریم اما می‌خواهیم برای دومین سال متوالی به لیگ قهرمانان آسیا صعود کنیم، پس مجبوریم به چیزی جز بردن در برابر این دو رقیب فکر نکنیم.

وی افزود: 27 هفته است که در بین مدعیان کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا قرار داریم و حیف است که در انتهای لیگ از کورس عقب بیافتیم. نتایج بدی کسب نکردیم و توانستیم تا به اینجای کار پابه‌پای رقبا پیش برویم. امیدوارم با کسب نتایج خوب در این سه هفته باقیمانده تا پایان لیگ، دوباره آسیایی شویم.

مدافع خراسانی شهرخودرو در خصوص کار زیر نظر سهراب بختیاری‌زاده گفت: اینکه سرمربی تیم در دوران بازی یک مدافع بوده و هم‌پست بوده‌ایم به من کمک می‌کند تا مسائل و نکات مهمی را بیاموزم. شرایط خوبی داریم و اگر بدشانس نبودیم، قطعا در آبادان یا حتی جم به پیروزی می‌رسیدیم و طلسم شکسته می‌شد. همه برای رسیدن به سهمیه آسیایی تلاش می‌کنیم و مطمئنم در نهایت به آن دست می‌یابیم.

نعمتی در رابطه با مهاجمان زهردار استقلال تاکید کرد: بازی مقابل دیاباته، قائدی و ارسلان مطهری گرچه ساده نیست اما تمامی حرکات حریف را آنالیز کرده‌ایم و آماده هستیم تا انشالله مهاجمان خوب استقلال را از کار بیاندازیم.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه