سرخط خبر

» اخبار اسلایدر » نشست صمیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان با اعضای هیأت ورزش های ناشنوایان خراسان رضوی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۵:۰۲

 کد خبر: 7365

نشست صمیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان با اعضای هیأت ورزش های ناشنوایان خراسان رضوی

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی از مجموعه هیأت ورزش های ناشنوایان استان بازدید به عمل آورد. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی،کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان استان،هوشنگ ولی پور معاون توسعه امور ورزش،فهیمه سروری معاون ورزش بانوان،مجید مشتاق عشق رئیس پایگاه ورزش قهرمانی،مجید پور رضایی رئیس اداره ورزش […]

Print Friendly, PDF & Email

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی از مجموعه هیأت ورزش های ناشنوایان استان بازدید به عمل آورد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی،کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان استان،هوشنگ ولی پور معاون توسعه امور ورزش،فهیمه سروری معاون ورزش بانوان،مجید مشتاق عشق رئیس پایگاه ورزش قهرمانی،مجید پور رضایی رئیس اداره ورزش و جوانان مشهد و احمد صالح نژاد رئیس گروه توسعه ورزش همگانی از هیأت ورزش های ناشنوایان خراسان رضوی بازدید به عمل آوردند و با اعضای این هیأت طی دیداری صمیمانه گفتگو کردند.

تهمینه شکیب رئیس هیأت ورزش های ناشنوایان خراسان رضوی در ابتدای این دیدار اظهار کرد:تعداد ۳۵۰ نفر در بخش آقایان و ۲۷۰ نفر در بخش بانوان آمار ورزشکاران این هیأت است.

وی با اشاره به اینکه در سال ۹۵ تعداد ۱۴ طلا،۱۰ نقره و ۸ برنز در رقابت های کشوری کسب کرده ایم،افزود:این هیأت بیشترین دعوت شده به تیم ملی را داشته است به طوریکه هم اکنون
ورزشکاران ملی پوش ما در حوزه بانوان ۷ نفر و ۲۱ نفر در آقایان هستند .

رئیس هیأت ورزش های ناشنوایان خراسان رضوی ادامه داد:کسب ۱۷ سهمیه کشتی در سال جاری توسط هیأت استان،کسب مقام در تنیس روی میز بانوان،قهرمانی در بولینگ،حضور در مسابقات قهرمانی کشور جودو و کسب مدال های رنگارنگ،کسب مقام در مسابقات قهرمانی کاراته کشور به همراه برپایی مسابقات بخشی از عملکرد درخشان این هیأت در سال جاری بود.

احمد صالح نژاد رئیس گروه توسعه ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان استان در ادامه اظهار داشت:هیأت ورزش های ناشنوایان استان دو سال متوالی به عنوان هیأت برتر شناخته شده است که جای تقدیر و قدردانی دارد.

وی با اشاره به اینکه این هیأت در بحث اعزام به مسابقات، برگزاری مسابقات ورزشی و دعوت شده ها به تیم ملی سرآمد بوده است،افزود:تیم کاری هیأت استان ارتباط خوبی با فدراسیون دارد و هم اکنون هم در ۲۱ شهرستان استان هیأت ورزش های ناشنوایان فعالیت می کند.

فهیمه سروری معاون ورزش بانوان استان در بخشی از این نشست صمیمانه خطاب به اعضای هیأت استان گفت:توان و جراتی را در بین این ورزشکاران شایسته ایجاد کرده اید که در میادین بین المللی افتخار آفرینی می کنند،لذا این اعتماد به نفس در روحیه این ورزشکاران همراه با خانواده هایشان قابل مشاهده است.

کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی با تقدیر و تجلیل از عملکرد درخشان هیأت ورزش های ناشنوایان استان در سال جاری اظهار کرد:محدودیت هایی که برای برخی از ورزشکاران نظیر ناشنوایان وجود دارد کار آنها را در عرصه ورزش سخت میکند،اما به لحاظ اراده قوی که در این ورزشکاران وجود دارد،شاهد درخشش آنها در میادین ورزشی هستیم.

وی افزود:با توجه به کمبود اعتبارات در سطح کشور خراسان وضعیت ویژه ای در ورزش دارد و عملکرد خوبی از خود به جای گذاشته است.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه