سرخط خبر

» آخرین خبر » نشست خبری بازی افتتاحیه ورزشگاه امام رضا برگزار شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۱۴:۲۸

 کد خبر: 14269

نشست خبری بازی افتتاحیه ورزشگاه امام رضا برگزار شد

نشست خبری پیش از دو تیم منتخب مشهد و منتخب کربلا که روز شنبه به عنوان بازی افتتاحیه ورزشگاه امام رضا(ع) انجام خواهد شد، برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی و به نقل از ایسنا، سالم عوده در نشست خبری پیش از دیدار منتخب مشهد و تیم کربلا […]

نشست خبری پیش از دو تیم منتخب مشهد و منتخب کربلا که روز شنبه به عنوان بازی افتتاحیه ورزشگاه امام رضا(ع) انجام خواهد شد، برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی و به نقل از ایسنا، سالم عوده در نشست خبری پیش از دیدار منتخب مشهد و تیم کربلا اظهار کرد: تیم کربلا در لیگ برتر عراق حضور دارد و امتیاز بالایی در این لیگ دارد. این باشگاه سال ۱۹۵۰ میلادی تشکیل شده و بازیکنان زیادی به تیم ملی عراق در این سال‌ها معرفی کرده‌است.عماد محمدرضا، صاحب عباس، محمد قابل و بازیکنان دیگری که در تیم ملی عراق بازی کرده‌اند، در این تیم حضور داشته‌اند. این بازی را به فال نیک می‌گیریم و از نظر معنوی اهمیت زیادی برای ما دارد.

وی در خصوص ساخت استادیوم کربلا گفت: یک بازی در استادیوم تازه‌ساز کربلا انجام داده‌ایم، این استادیوم ۳۰ هزار نفره است و استان ما استفاده بسیار زیادی از این ورزشگاه برده‌است.وزارت ورزش عراق این استادیوم را در طول ۲ سال ساخته‌است.

در ادامه این نشست محمدرضا مهاجری به عنوان سرمربی تیم منتخب مشهد گفت: استفاده از این ورزشگاه به یک معضل بزرگ تبدیل شده‌بود، به هر کجا که می‌رفتیم اولین سوال در خصوص ورزشگاهی بود که ساخته‌شده‌بود اما امکان استفاده از آن را نداشتیم.نفس کار برای ما مهم است، شکل کار شاید آنچه که مد نظر ماست نبوده اما اینکه بتوانیم از این ورزشگاه استفاده کنیم بهترین اتفاق ممکن است. پتانسیلی داشتیم که نمی‌توانستیم از این مهم استفاده کنیم‌ و نکته مهم این است که از این پتانسیل بزرگ می‌توانیم از این به بعد استفاده کنیم‌.

مهاجری در خصوص حضور هواداران در ورزشگاه امام رضا (ع) تصریح کرد: هواداران مشهدی همواره مودب بوده‌اند و نیازی به گفتن نیست‌. قطعا مثل همیشه که حال و هوای فرهنگی‌ورزشی ورزشگاه را درک کرده‌اند، در این بازی هم این مهم تکرار خواهدشد.

در ادامه این مراسم رییس هیات فوتبال خراسان رضوی، محمد مهدی برادران در خصوص افتتاح ورزشگاه امام رضا (ع) گفت: امیدوارم شنبه روز خوبی برای فوتبال خراسان باشد. در مورد تیم منتخب باید از هر دو  تیم‌ لیگ برتری تشکر کنم، هر دو تیم به خاطر نام حضرت رضا (ع) همکاری خوبی داشتند‌. جلسات بسیاری با جناب صبوریان و هاشمی جواهری و کلیه عوامل مربوط برای مهیا کردن شرایط افتتاحیه این ورزشگاه انجام دادیم و دوستان از فدراسیون نیز بارها به مشهد آمدند و همکاری خوبی برای برطرف شدن نواقص صورت گرفت.

وی افزود: همچنین مهدی تاج نیز مهمان ویژه این دیدار خواهدبود، به نمایندگی از فوتبال خراسان از تاج خواهم‌خواست که یک دیدار ملی را به ورزشگاه امام رضا (ع) بدهد. پیش از این هم از کیروش گلایه کرد‌ه‌بودم که با وجود حمایت همیشگی هیات فوتبال خراسان رضوی از ایشان اما کیروش به این درخواست پاسخ مناسبی نداده‌است.

همچنین گفتنی است پس از محرم و صفر، مجددا تیم مشهدی در کربلا و در ورزشگاه تازه‌تاسیس این تیم به میدان خواهدرفت.ارسال دیدگاه