سرخط خبر

» آخرین خبر » نایب قهرمانی والیبال نشسته بانوان با حضور خراسانی‌ها در جاکارتا

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۱:۲۷

 کد خبر: 26756

نایب قهرمانی والیبال نشسته بانوان با حضور خراسانی‌ها در جاکارتا

تیم ملی والیبال نشسته بانوان ایران باحضور دو والیبالیست خراسان رضوی در مرحله فینال پاراآسیایی جاکارتا بازی را به چین واگذار کرد و در جایگاه نایب قهرمانی ایستاد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی، تیم ملی والیبال نشسته بانوان ایران در مرحله فینال پاراآسیایی جاکارتا به مصاف چین رفت و ۳ بر صفر نتیجه را واگذار کرد و در جایگاه نایب قهرمانی ایستاد.

ست نخست با امتیازگیری چین آغاز شد و توانستند ۸ بر ۴ پیش بیفتند و اولین وقت استراحت فنی به نام این تیم ثبت شد. در ادامه این ست، باز چین بود که به امتیاز ۱۲ رسید و این موضوع باعث شد سلیمانی تقاضای وقت استراحت فنی کند اما در نهایت حریف با سرویس های مختلف توانست ۲۵ بر ۱۳ به پیروزی برسد.

ست دوم نیز چین در امتیازگیری نسبت به بانوان والیبال نشسته ایران عملکرد بهتری داشت و ۱۴ بر ۸ از شاگردان سلیمانی پیشی گرفت و در نهایت این ست با نتیجه ۲۵ بر ۱۷ به سود تیم چین به پایان رسید.

اما در ابتدای ست سوم این دیدار شاگردان سلیمانی توانستند رقابت پایاپایی با چین داشته باشند اما حریف باز هم توانست اختلاف امتیاز خودش را با ملی پوشان ایران بیشتر کند و ۱۴ بر ۷ پیش افتد. ایران در نهایت این ست را با نتیجه ۲۵ بر ۱۶ واگذار کرد تا تیم چین در ست شماری ۳ بر صفر پیروز شود و ملی پوشان کشورمان بعد از این تیم در جایگاه نایب قهرمانی قرار گرفتند و موفق به کسب مدال نقره این دوره از بازی های پارا آسیایی جاکارتا شدند.

معصومه زارعی و نداپنجه باشی دو والیبالیست خراسان رضوی در ترکیب تیم ملی بودند.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه