سرخط خبر

» آخرین خبر » میزبانی مشهد از لیگ برتر دوچرخه‌سواری

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۸:۲۰

 کد خبر: 39569

میزبانی مشهد از لیگ برتر دوچرخه‌سواری

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری خراسان رضوی از برگزاری مسابقات لیگ برتر بزرگسالان و جوانان کشور در آبان‌ماه به میزبانی شهر مشهد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مهدی روزبهانه از برگزاری مسابقات لیگ برتر بزرگسالان و جوانان کشور در آبان‌ماه به میزبانی شهر مشهد خبر داد و اظهار کرد: هفتم، هشتم و نهم آبان میزبان مرحله دوم رقابت‌های لیگ برتر پیست سرعت آقایان در بخش بزرگسالان و دهم، یازدهم و دوازدهم آبان، میزبان مسابقات لیگ برتر پیست سرعت جوانان در بخش آقایان در مجموعه ثامن‌الائمه(ع) مشهد هستیم.

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری خراسان رضوی خاطرنشان کرد: در لیگ برتر جوانان مدعی قهرمانی هستیم و در بخش بزرگسالان نیز جزو 5 تیم برتر کشوریم و قهرمانی در این بخش کار سختی خواهد بود.

وی درباره مجوز‌های صادرشده برای برگزاری مسابقات اظهار کرد: مجوز برگزاری مسابقات انفرادی صادر شده اما در خصوص مسابقات لیگ برتر که گروهی برگزار می‌شود، فدراسیون با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مجوز برگزاری آن را صادر کرده است.

روزبهانه همچنین در خصوص وضعیت مسابقات دوچرخه‌سواری در استان تصریح کرد: تاکنون 2 دوره مسابقه انفرادی جاده در 4 رده سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان بالای ۵۰ سال در بخش آقایان در شهرستان‌های سبزوار و مشهد و یک دوره مسابقات انفرادی کوهستان در 3 رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در کوهستان پارک خورشید برگزار کرده‌ایم.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه