سرخط خبر

» آخرین خبر » موفقیت کوهنوردی در گرو تسهیل گری برای باشگاه ها است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۰۷

 کد خبر: 35373

موفقیت کوهنوردی در گرو تسهیل گری برای باشگاه ها است

رئیس هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی خراسان رضوی گفت: ورزشکاران ما در باشگاه های کوهنوردی سطح استان فعالیت دارند و در این رابطه باید برای باشگاه ها تسهیل گری کنیم تا موفقیت بیشتری برای استان کسب شود.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، احمد زحمتکش در نشست مشترک موسسان و مدیران باشگاه های کوهنوردی و صعود های ورزشی خراسان رضوی که با حضور فتاحی، مدیر کل ورزش و جوانان استان برگزار شد، اظهار کرد: باشگاه های ورزشی بازوان اصلی همه ی هیئت های ورزشی هستند. این موضوع در رشته کوهنوردی نیز صدق می‌کند. شاید تعداد زیادی باشگاه در استان وجود نداشته باشد ولی همین تعداد کمک کننده ما در هیئت هستند.

وی با بیان اینکه 70 باشگاه کوهنوردی در سطح خراسان رضوی فعال هستند، عنوان کرد: از این تعداد 40 باشگاه در سطح مشهد و 30 باشگاه در شهرستان ها به ارائه خدمات می‌پردازند.

رئیس هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی خراسان رضوی تصریح کرد: اگر جامعه کوهنوردی استان توفیقاتی را بدست آورده، مرهون تلاش همین باشگاه ها است، همچنین در بخش همگانی اگر همکاری باشگاه ها نباشد، با مشکلات زیادی مواجه خواهیم شد.

زحمتکش با اشاره به اینکه باشگاه های کوهنوردی، افتخار استان هستند، ادامه داد: ما در سال 96 طلای جهان را کسب کردیم و سال گذشته نیز 4 نقره بین المللی را برای ایران به ارمغان آوردیم.

وی اضافه کرد: ورزشکاران ما در باشگاه های کوهنوردی سطح استان فعالیت دارند و در این رابطه باید برای باشگاه ها تسهیل گری کنم تا موفقیت بیشتری برای استان کسب شود.

رئیس هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی خراسان رضوی در خصوص تاسیس و تمدید باشگاه ها نیز اظهار کرد: روال کار تاسیس و تمدید باشگاه ها از ادارات ورزش و جوانان می‌گذرد و ناظر اصلی اداره کل ورزش و جوانان استان است که در این رابطه تکیه باشگاه ها به هیئت و این اداره کل است.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه