سرخط خبر

» آخرین خبر » موتورریس قهرمانی کشور|درخشش خراسان رضوی درسومین راند مسابقات

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۲۲

 کد خبر: 37338

موتورریس قهرمانی کشور|درخشش خراسان رضوی درسومین راند مسابقات

رقابت‌های موتورریس قهرمانی کشور برگزار شد و خراسانی‌ها نتایج درخشانی گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، دومین مرحله از مسابقات موتور ریس بانوان و سومین راند مسابقات در بخش آقایان که به نام گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب نامگذاری شده بود، از ساعت 10 صبح جمعه آغاز شد. علاقمندان به ورزش موتور سواری، شاهد برگزاری دو رویداد مهم و پرهیجان در پیست اتومبیلرانی آزادی تهران بودند.

در این رقابت ها که با استقبال پرشور علاقمندان روبرو شده بود، ابتدا بانوان موتورسوار در سه کلاس  125،250 و مینی جی پی با یکدیگر به رقابت پرداختند و توانایی خود را برای رسیدن به سکوهای قهرمانی به آزمایش گذاشتند که با استقبال تماشاگران روبرو شد.

در ادامه و از ساعت 13 نیز رقابت میان آقایان موتورسوار شروع شد که یکی از مسابقات هیجان انگیز در این فصل بود. این رقابت ها با حضور 100 شرکت کننده از 7 استان کشور برگزار شد. در این مسابقه علاوه بر کلاس های 125،250،600 و 1000 سی سی کلاس های دیگری هم از جمله استریت، 250 سی سی همگانی، مینی جی پی و 1000 گروه B نیز حضور داشتند.

در پایان این رقابت‌ها در کلاس 125 سی‌سی حسین برومند از خراسان رضوی به عنوان نایب‌‌‌قهرمانی دست یافت. در کلاس استریت حسین شیخ‌بهایی از خراسان اول شد و بالاخره در کلاس مینی‌جی‌پی حسین برومند و میلاد پیل‌کن به‌ترتیب حائز رتبه‌های اول و دوم شدند.

موتورسواران برتر کلاسهای مختلف در دو بخش مردان و زنان به شرح زیر معرفی شدند:

کلاس آقایان:

کلاس 125 سی سی قهرمانی
۱-علیرضا برغمدی تهران
۲- حسین برومند خراسان رضوی
۳-ابراهیم کلبادی از مازندران

کلاس استریت 
۱-حسین شیخ بهایی از خراسان رضوی
۲-محمدرضا سالاری تهران
۳-سیدعلی میراحمدی تهران

کلاس مینی جی پی
۱-حسین برومند خراسان رضوی
۲-میلاد پیل کن خراسان رضوی
۳-سعید قربانزاد خراسان جنوبی

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه