سرخط خبر

» آخرین خبر » مهم‌ترین وظیفه مدیر ایجاد فرصت از مشکلات است/شهرستان‌ها از این پس بیشتر میزبان مسابقات استانی خواهند بود

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۱:۱۴

 کد خبر: 28222

مهم‌ترین وظیفه مدیر ایجاد فرصت از مشکلات است/شهرستان‌ها از این پس بیشتر میزبان مسابقات استانی خواهند بود

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: در تمامی استان‌ها مشکلات وجود دارد این وظیفه مدیران است تا این براساس این مشکلات برنامه‌ریزی مناسب داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان وخراسان رضوی، گردهمایی روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌های استان در مشهد برگزار شد، فرزاد فتاحی در خصوص این گردهمایی گفت: هدف از برگزاری این جلسه بیان مشکلات روسای ادارات ورزش وجوانان شهرستان‌های خراسان رضوی و آشنایی بیشتر آنها با حوزه‌های مختلف اداره کل ورزش وجوانان بود.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی ادامه داد: این گردهمایی مانند جلساتی که وزارت ورزش وجوانان برای مدیران کل استان‌ها برگزارمی‌کند برنامه‌ریزی شد بود، قرا است از این پس نیز هر فصل این گردهمایی برگزار شود و شهرستان‌های متقاضی می‌توانند میزبانی این جلسات را برعهده بگیرند.

وی خاطرنشان کرد: در هر سیستم وارگانی جابه جایی کاملا طبیعی است، من نیز تلاش می‌کنم تا از فرصتی که در خراسان رضوی به من داده شده برای حل مشکلات استفاده کنم، وقتی مدیری مسئولیتی را برعهده می‌گیرد باید پای تمام مشکلاتش بایستد و براساس همین مشکلات برنامه‌ریزی مناسبی را پیش‌بینی کند.

فتاحی بابیان اینکه در تمامی استان‌ها مشکلات خاصی وجود دارد، افزود: در خیلی از شهرستان‌ها نیروهای توانمندی کار می‌کنند که با مدیریت درست و ایجاد تعامل با مسئولین شهرستان توانستند خیلی از مشکلات را برطرف کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی تاکید کرد: در سال آینده تصمیم داریم از مسابقات کشوری و بین المللی در استان میزبانی کنیم و برخی از مسابقات باید در شهرستان‌ها برگزار شود، به‌همین خاطر صحبت‌هایی در این خصوص با روسای هیئت‌ها انجام شد تا مسابقات استانی بیش‌تر در شهرستان‌ها برگزار شود وشهرستان‌ها از این طریق از ظرفیت‌های خود بیشتر بهره‌مند شوند.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه