سرخط خبر

» آخرین خبر » مهم‌ترین هدف هیئت سه‌گانه حضور قدرتمند در المپیاد کشور است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۳:۰۰

 کد خبر: 32819

مهم‌ترین هدف هیئت سه‌گانه حضور قدرتمند در المپیاد کشور است

رئیس هیئت ورزش سه گانه خراسان رضوی گفت: سعی بر این است که در المپیاد استعداد های برتر کشور با قدرت حضور پیدا کنیم و در این راستا تمرین های نونهالان مان را آغاز کرده ایم.

سید علی حسین زاده درگفت و گو با پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی در خصوص عملکرد و برنامه های این هیئت اظهار کرد: در ابتدای سال مراسم تجلیل از افتخار آفرینان، مربیان و اعضای این هیئت با حضور فتاحی، مدیر کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.
وی افزود: در سال 97 در رشته دوگانه که شامل دوومیدانی و دوچرخه سواری است، آرمین کاتبی از خراسان رضوی موفق به کسب رتبه نخست شد.

رئیس هیئت ورزش سه گانه خراسان رضوی ادامه داد: در طول سال 97 ، لیگ دوگانه استان را در بخش آقایان در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار کردیم، همچنین لیگ دوگانه سال 98 نیز از اواخر تیر ماه آغاز خواهد شد.

وی گفت: برای اولین بار در استان در سال گذشته مسابقات سه گانه را برگزار کردیم که در این راستا بر اساس شرایط جغرافیایی استان در قسمت دوچرخه سواری به جای استفاده از کورسی از دوچرخه کوهستان استفاده که حدود 150 نفر در سه رده سنی در آن شرکت کردند.

وی افزود: در سال جدید نیز برگزاری یک رویداد سه گانه در اولویت مان قرار دارد که  مشهد یا سدفریمان را برای برگزاری مسابقات در نظر گرفته ایم.

رئیس هیئت ورزش سه گانه خراسان رضوی بیان کرد: در رشته سه گانه نیز در مسابقات قهرمانی کشور نوجوانان در بخش تیمی، مقام دوم را از آن خود کردیم.
وی در خصوص مسابقات بانوان عنوان کرد: مسابقات قهرمانی استان را در بخش بانوان در مجموعه ثامن مشهد برگزار کردیم، همچنین بهاره جهان تیغ در سال گذشته با حضور در مسابقات کشوری به اردوی تیم ملی دعوت شد.
رئیس هیئت ورزش سه گانه خراسان رضوی تصریح کرد: هدف ما در این هیئت معرفی هرچه بیشتر رشته سه گانه و دوگانه بود و سعی کردیم با برگزاری همایش های دوچرخه سواری و دوومیدانی این رشته ورزشی را بیش از پیش معرفی کنیم.

حسین زاده اضافه کرد: در حال حاضر 350ورزشکار سازمان یافته در استان داریم که حدود 300 نفر آن ها در بخش آقایان فعالیت می‌کنند.

وی درخصوص بحث استعداد یابی نیز گفت: سعی بر این است که در المپیاد استعداد های برتر کشور با قدرت حضور پیدا کنیم و در این راستا تمرین های نونهالان مان را آغاز کرده ایم.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه