سرخط خبر

» آخرین خبر » مهشید اشتری هنوز فرصت‌های زیادی برای حضور در دورهای بعد المپیک دارد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۲:۴۴

 کد خبر: 22491

مهشید اشتری هنوز فرصت‌های زیادی برای حضور در دورهای بعد المپیک دارد

بعد از ناکامی مهشید اشتری در کسب سهمیه المپیک رئیس هیئت تنیس روی میز استان گفت: مهشید اشتری هنوز جوان است و فرصت زیادی برای حضور در دوره های بعدی المپیک دارد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، کاظم مستحقی‌راد اظهار کرد: مهشید اشتری دور اول مسابقه‌های انتخابی المپیک جوانان آرژانتین را با یک استراحت و پیروزی برابر ورزشکار چینی الاصل کشور استرالی آغاز کرد و توانست به جمع چهار نفر برتر صعود کند اما دراین مرحله برابر ورزشکاری از هند با نتیجه چهار بر صفر شکست خورد.

وی افزود: در آخرین شانس خود برای کسب سهمیه المپیک جوانان به مصاف ورزشکاری از ترکیه رفت که چهار بر سه نتیجه را به حریف خود واگذار کرد و از دور رقابت‌ها حذف شد، با این نتیجه اشتری از کسب سهمیه المپیک جوانان آرژانتین بازماند اما بخاطر سن کمی که دارد قطعا می‌تواند در دوره های بعدی سهمیه کسب کند اشتری در حال حاضر بهترین بازیکن ایران است و فرصت زیادی برای درخشش در عرصه بین المللی دارد.

رئیس هیئت تنیس روی میز استان بیان کرد: بعد از بازگشت اشتری از استرالیا برنامه‌های آمادگی حضور در مسابقات جاکارتا مجدد شروع می‌شود تا او بتواند در آسیا نتیجه قابل قبولی را کسب کند.

مستحقی راددر خصوص شرایط این عنوان کرد: سه‌شنبه ۲۲ خرداد ماه به‌مدت سه شب مسابقات جام رمضان در مشهد بعد از اذان مغرب برگزار می‌شود، مسابقات نونهالان کشور نیز به میزبانی سقز برگزارمی‌شود که تیم خراسان رضوی نیز در این مسابقات حضور خواهد داشت.

وی افزود: بعد از ماه مبارک رمضان لیگ خراسان رضوی از سر گرفته خواهد شد و تیم ها جمعه هر هفته بایکدیگر به رقابت می‌پردازند.

 ارسال دیدگاه