سرخط خبر

» آخرین خبر » مشهد میزبان مسابقات شطرنج قهرمانی خراسان رضوی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۲۱ - ۱۲:۵۹

 کد خبر: 34693

مشهد میزبان مسابقات شطرنج قهرمانی خراسان رضوی

رئیس هیئت شطرنج خراسان رضوی گفت: مسابقات شطرنج قهرمانی خراسان رضوی در رده‌های سنی 10 و 14 سال طی روزهای21 و 22 شهریورماه در مجموعه ورزشی بهشتی مشهد برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری رضا اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، رضا پاشا نجاتی در خصوص این مسابقات گفت: مسابقات شطرنج قهرمانی خراسان رضوی در رده‌های سنی 10 و 14 سال با حضور 80 شرکت کننده طی روزهای پنج شنبه و جمعه، 21 و 22 شهریورماه در محل مجموعه ورزشی شهید بهشتی مشهد برگزار می‌شود.

رئیس هیئت شطرنج خراسان رضوی بیان کرد: این مسابقات در 6 دور به روش سوئیسی برگزار و نفرات برتر آن به رقابت‌های قهرمانی رده‌های سنی کشور از 6 تا 12 مهر ماه اعزام می‌شوند.

وی اظهار کرد: قهرمانی رده‌های سنی 6 تا 20 سال خراسان رضوی در 4 هفته پیاپی در 16 جدول جداگانه و در دو بخش دختران و پسران برپا شد.

پاشا نجاتی اضافه کرد: همچنین مسابقات سریع آزاد هیئت شطرنج خراسان رضوی، روز جمعه 22 شهریورماه در محل این هیئت در مجموعه ورزشی شهید بهشتی مشهد و در 7 دور به روش سوئیسی برگزار می‌شود.

رئیس هیئت شطرنج خراسان رضوی عنوان کرد: این مسابقات هر هفته، جمعه‌ها از ساعت 10 تا 14 با حضور برترین شطرنج بازان استان و با حضور شطرنج بازانی از ایران و افغانستان برپا می‌شود.

وی تصریح کرد: مسابقات برق آسا آزاد هیئت شطرنج خراسان رضوی نیز، روز پنجشنبه 21 شهریورماه در محل هیئت و در 7 دور به روش سوئیسی صورت می‌گیرد.

گفتنی است؛ این مسابقات هر هفته پنجشنبه‌ها از ساعت 19 تا 22 با حضور برترین شطرنج بازان استان برگزار می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه