سرخط خبر

» آخرین خبر » مشتاق:هیچ دستورالعملی برای بازگشایی استخرهای شنا صادر نشده است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۰:۰۷

 کد خبر: 38306

مشتاق:هیچ دستورالعملی برای بازگشایی استخرهای شنا صادر نشده است

رئیس هیئت شنا خراسان رضوی گفت: هیچ پروتکل و دستورالعملی برای بازگشایی استخرهای شنا صادر نشده است.

 به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مجید مشتاق در خصوص بازگشایی استخرهای ورزشی گفت: این ماجرا کاملا تخلف است و اگر موردی را مشاهده کنیم با متخلفان به شدت برخورد می‌کنیم. هیچ پروتکل و دستورالعملی برای بازگشایی استخرهای شنا صادر نشده است.

وی افزود: در برخی مناطق سفید کشور زمزمه این بازگشایی بود که باز همان‌جاها هم استانداری‌ها اجازه شروع دوباره فعالیت‌های استخرهای شنا را ندادند.

رئیس هیئت شنا،شیرجه و واترپلو خراسان رضوی بیان کرد: نامه‌ای به مدیرکل ورزش و جوانان استان نوشتم و از او خواستم تا درباره بازگشایی استخرهای شنا برای قهرمانان که بتوانند تمریناتشان را دنبال کنند، تعیین تکلیف کنند اما ایشان شفاهی با این مسئله هم مخالفت کردند.

وی تصریح کرد: استخرهایی که به صورت غیرمجاز پیامک می‌دهند و مردم را دعوت به حضور و ثبت‌نام می‌کنند، تخلف می‌کنند و با آن‌ها برخورد می‌کنیم، مردم مراقب باشند که برخی از این استخرهای متخلف با این بهانه که فعلا پیش ثبت‌نام می‌کنیم از مردم پول می‌گیرند و بعد می‌گویند اجازه باز شدن استخر را ندادند.

رئیس هیئت شنای خراسان رضوی در پایان گفت: یکی از استخرهای مشهور مشهد که این روزها پیامک‌های تبلیغاتی برای مردم می‌فرستد تا از فضای استخر روباز آن مجموعه استفاده کنند اگرچه فضای استخر روباز آن مجموعه بیشتر برای آفتاب‌گیری است اما باز هم تخلف است و جلوی این کار را می‌گیریم.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه