سرخط خبر

» آخرین خبر » مسابقات ورزشی ویژه معلولین در سبزوار برگزار شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۴:۱۳

 کد خبر: 28333

مسابقات ورزشی ویژه معلولین در سبزوار برگزار شد

رئیس اداره ورزش و جوانان سبزوار گفت: مسابقات ورزشی ویژه معلولین به مناسبت روز جهانی معلولین در محل استادیوم شهید مظهری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مجید نصراله‌زاده در این باره اظهار کرد: به‌مناسبت گرامیداشت روز جهانی معلولین یک‌دوره مسابقات ورزشی ویژه معلولین در محل استادیوم شهید مظهری برگزار شد.

وی افزود: این مسابقات ورزشی در دو رشته دوومیدانی و ویلچررانی در دو بخش آقایان و بانوان و در ماده ۱۰۰ متر آقایان و ۵۰ متر بانوان در استادیوم شهید مظهری برگزار و ۱۰۰ نفر از معلولین شهرستان به رقابت پرداختند.

نصراله‌زاده ضمن گرامیداشت روز جهانی معلولین تصریح کرد: هدف اجرای چنین برنامه‌هایی ایجاد روحیه شادابی و نشاط و مشارکت اجتماعی معلولین است.

رئیس اداره ورزش و جوانان سبزوار با بیان اینکه معلولیت محدودیت نیست، خاطر نشان کرد: معلولین در بسیاری از زمینه های علمی، ورزشی، هنری، اقتصادی و اجتماعی توانسته اند علی رغم محدودیت جسمیشان توانمندی های زیادی را نشان دهند و هدف مهم برنامه های اداره ورزش و جوانان ایجاد بستر و فرصت های برابر برای معلولین جهت رشد و شکوفایی استعدادهای آنها است.

گفتنی است؛ در پایان این مسابقات که با همکاری اداره بهزیستی، موسسات خیریه و هیئت دوومیدانی شهرستان برگزار شد به رسم یادبود به نفرات برتر جوایزی اهداء شد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه