سرخط خبر

» آخرین خبر » مسابقات ایت بال بانوان خراسان رضوی برگزار شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۴:۱۵

 کد خبر: 30785

مسابقات ایت بال بانوان خراسان رضوی برگزار شد

سرپرست هیئت بولینگ و بیلیارد گفت: اولین دوره مسابقات پاکت بیلیارد بانوان استان در رشته ایت بال در باشگاه ماهان مشهد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، حمزه حکیم پور در این خصوص اظهار کرد: همزمان با فرا رسیدن ولادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت روز زن، برای اولین بار بانوان استان در این رشته به رقابت پرداختند.
وی ادامه داد: امیدواریم این اتفاق بتواند شروع خوبی برای پیشرفت بانوان در رشته های بیلیارد باشد و شاهد حضور پرشور بانوان استان درتیم ملی باشیم.
سرپرست هیئت بولینگ و بیلیارد بیان کرد: این مسابقات با حضور ۱۱ ورزشکار از شهرهای مشهد، نیشابور به صورت دو حذفی و دوفریم از سه فریم به کار خود ادامه داد.
حکیم پور همچنین با اشاره به نحوه برگزاری مسابقه فینال اظهار داشت: در این مسابقات، بازی ماقبل فینال، به صورت سه فریم از پنج فریم و بازی فینال به صورت چهار فریم از هفت فریم برگزار که درنهایت ۲۰ مسابقه برگزار شد.
وی در خصوص سطح برگزاری مسابقات تاکید کرد: اهمیت این مسابقات در برگزاری آن توسط بانوان است، همچین در این مسابقات از داوران بانوی بومی استان بهره بردیم.
سرپرست هیئت بولینگ و بیلیارد در پایان گفت: در نهایت، زهره رمضانزاده، شادی هومانیان و ندا ظالی، مقام اول تا سوم را کسب نمودند.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه