سرخط خبر

» آخرین خبر » مراسم یادبود «پهلوان قربان محمد بهادری» در قوچان برگزار شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۴:۱۲

 کد خبر: 18015

مراسم یادبود «پهلوان قربان محمد بهادری» در قوچان برگزار شد

مراسم یادبود «پهلوان قربان محمد بهادری» اسطوره پهلوانی و کشتی ایران که قریب به ۳۰ روز پیش دار فانی را وداع کرد امشب با حضور جمعی از پیشکسوتان ورزش کشتی و پهلوانی، ورزشکاران و مسؤولین در گود پهلوانی قوچان برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مراسم یادبود «پهلوان […]

مراسم یادبود «پهلوان قربان محمد بهادری» اسطوره پهلوانی و کشتی ایران که قریب به ۳۰ روز پیش دار فانی را وداع کرد امشب با حضور جمعی از پیشکسوتان ورزش کشتی و پهلوانی، ورزشکاران و مسؤولین در گود پهلوانی قوچان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مراسم یادبود «پهلوان قربان محمد بهادری» اسطوره پهلوانی و کشتی ایران که قریب به ۳۰ روز پیش دار فانی را وداع کرد امشب با حضور جمعی از پیشکسوتان ورزش کشتی و پهلوانی ازجمله محمدابراهیم آزمون قهـرمان و پیشکسوت کشتی خراسان و ایران، ورزشکاران و مسؤولین در گود پهلوانی قوچان برگزار شد.

در این مراسم رئیس اداره ورزش و جوانان قوچان با اشاره به اینکه «پهلوان قربان محمد بهادری» یکی از اسطوره‌های کشتی به شمار می‌آید، گفت: این مراسم یادبود برای گرامی‌داشت یاد و خاطره این پهلوان برگزارشده است تا نشان بدهیم یاد و خاطره پهلوانان همچنان ماندگار می‌ماند.

رضا محمدیان با تأکید بر این موضوع که «پهلوان قربان محمد بهادری» با منش پهلوانی و تلاش و سعی توانست شاگردان فراوانی را تربیت و تحویل جامعه بدهد، بیان کرد: هرچه از امسال این اسطوره‌ها سخنی به میان آید کم است و پهلوانان همیشه در ذهن مردم باقی خواهند ماند.

وی با گرامی‌داشت دهه فجر و یاد و خاطره شهدا به‌ویژه شهدای انقلاب اسلامی، تصریح کرد: امنیت و آرامش امروز مدیون جان‌فشانی‌ها و حضور کسانی بوده که با تقدیم خون خویش این فراغ بال را فراهم کرده‌اند تا در جامعه با آسایش به وظایف خود عمل کنیمارسال دیدگاه