سرخط خبر

» اداره کل ورزش و جوانان » مراسم ملکوت هشتم«گرامیداشت سالروز شهادت حضرت امام علی (ع)» در اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۹:۵۴

 کد خبر: 10499

مراسم ملکوت هشتم«گرامیداشت سالروز شهادت حضرت امام علی (ع)» در اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد

مراسم ملکوت هشتم «آغاز هفته» گرامیداشت سالروز شهادت حضرت امام علی (ع) با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان و معاونین برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی،این مراسم با گرامیداشت سالروز شهادت حضرت امام علی (ع) با حضور کوروش صبوریان مدیرکل،ولی پور معاون توسعه امور ورزش،قدیری معاون فرهنگی و امور […]

مراسم ملکوت هشتم «آغاز هفته» گرامیداشت سالروز شهادت حضرت امام علی (ع) با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان و معاونین برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی،این مراسم با گرامیداشت سالروز شهادت حضرت امام علی (ع) با حضور کوروش صبوریان مدیرکل،ولی پور معاون توسعه امور ورزش،قدیری معاون فرهنگی و امور جوانان ،سروری معاون ورزش بانوان استان و کارکنان در تالار همایش های اداره کل برگزار شد.

فهیمه سروری معاون ورزش بانوان خراسان رضوی و سرپرست مرکز علمی کاربردی ورزش و جوانان در ابتدای این مراسم ضمن عرض تسلیت به مناسبت سالروز شهادت حضرت امام علی (ع) به ارائه گزارش عملکرد ورزش استان بانوان پرداخت که شامل آیتم های قهرمانی:اعزام و میزبانی مسابقات مختلف قهرمانی کشور و برون مرزی،ورزش حرفه ای:تیم های حاضر در لیگ،ورزش همگانی شامل جشنواره ها و همایش ها و برپایی دوره های آموزشی و فرهنگی بود.

وی با اشاره به اینکه در سال ۹۴ رتبه دوم و در سال ۹۵ رتبه برتر ورزش بانوان کشور را به خود اختصاص دادیم،عنوان کرد:هم اکنون سمت دبیر شورای منطقه یک ورزش بانوان کشور بر عهده اینجانب است،در این راستا شورای فوق موضوع تدوین و برنامه ریزی برنامه های ورزش بانوان استان های مربوطه را منطبق با اسناد بالادستی بخش ورزش کشور در پیش رو دارد.

سرپرست مرکز علمی کاربردی ورزش و جوانان خراسان رضوی در ادامه به تشریح عملکرد این مرکز در خصوص دوره های علمی کاربردی و کارشناسی،تعداد دانشجویان،تعداد اساتید،انجمن های مختلف فرهنگی،علمی و ورزشی،دایره امتحانات،شورای تعامل و تبادل نظر دانشجویان،شورای امر به معروف و نهی از منکر،شورای انفورماتیک و کارآفرینی و شورای انظباطی و آموزشی پرداخت.

وی در پایان خبر داد:طبق ارزشیابی صورت گرفته مرکز علمی کاربردی ورزش و جوانان خراسان رضوی هم اکنون عنوان نخست را در بین استان های کشور به خود اختصاص داده است.

کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی در انتهای این مراسم ضمن عرض تسلیت به مناسبت سالروز شهادت مولای متقیان حضرت امام علی (ع) از تلاش جمعی همکاران به منظور کسب مقام اول مرکز علمی کاربردی ورزش و جوانان استان و ورزش بانوان استان در سطح کشور، تقدیر و قدردانی کرد.

گفتنی است همچنین مدیر کل همکاران را به کار دسته جمعی، تعامل و هم فکری در برنامه های گروهی دعوت کرد و کسب عناوین برتر را نتیجه کار گروهی در تمامی قسمت های اداره کل دانست.ارسال دیدگاه