سرخط خبر

» آخرین خبر » مراسم دومین سالگرد شهادت سردار دل ها دراداره کل ورزش و جوانان برگزار شد

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۲:۰۱

 کد خبر: 44273

مراسم دومین سالگرد شهادت سردار دل ها دراداره کل ورزش و جوانان برگزار شد

در آستانه فرا رسیدن شهادت حضرت فاطمه(س) مراسم دومین سالروز شهادت سردار دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی و گرامی داشت هفته بصیرت با حضور روسای هیات های ورزشی ،خانواده شهداء ورزشکار و جمع کثیری از کارکنان و مدعوین در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، در ابتدای این مراسم تمثال سردار شهیدحاج قاسم سلیمانی با شاخه های گل توسط داوری سرپرست اداره کل ورزش و جوانان،معاونان و مدعوین گل آرایی شد.
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان در این مراسم با اشاره به سجایای اخلاقی و بصیرتی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در باره مهمترین خصایص و ویژگی های اخلاقی سرداردل ها مطالبی را بیان کرد و افزود: شهید حاج قاسم دارای ویژگی های خاصی بود علاوه بر توسل به ائمه ،زلالی و شفاف بودن،نگاه تربیتی، شجاعت و میدانی بودن خصیصه شناخته شده ای است که از وی بر جای مانده است و امیدواریم ورزشکاران و عموم جامعه با این شناخت مسیر راه زندگی خود را انتخاب کنند.
افشین داوری خاطر نشان کرد: این مراسم که با همت معاونت فرهنگی و جوانان،سمن ها و بسیج برگزار شد بسیار پسندیده وقابل تامل است و توصیه می کنم که وصیت نامه سردار شهید حاج قاسم را بخشی از چراغ راه بدانیم و با توسل به این چراغ مسیرحرکت را روشن نگه داریم.
در این مراسم قاسم حبیب‌زاده معاون سیاسی سازمان بسیج مستضعفین مطالبی را هم در باره نقش حاج قاسم در پیروزی ها و موفقیت ها در کشور بیان کردو گفت: دستاوردهای زیادی در کشور وجود دارد که حاصل مجاهدت ها و از خودگذشتی سرداران شهیدی از جمله حاج قاسم سلیمانی است.
وی بیان کرد: اگردشمنان فکر کردند با زدن حاج قاسم بحرانی برای ما ایجاد می‌کنند سخت در اشتباه هستند زیرا تحولات شگرف از دل بحران های عمیق زاییده می‌شوند.
در پایان این مراسم از 5خانواده شهید ورزشکار (حسین زاده،محرابی،خیر آبادی،عطایی و عزتی) تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه