سرخط خبر

» آخرین خبر » مراسم تکریم و معارفه معاونین اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی برگزار شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۳:۱۲

 کد خبر: 36905

مراسم تکریم و معارفه معاونین اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه معاونین توسعه منابع مالی و امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مراسم تکریم و معارفه معاونین اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی با انتصاب غلامحسن اصغری در سمت معاونت توسعه منابع و پشتیبانی و محسن پورتقی در سمت معاونت امور ورزشی، برگزار شد.

فرزاد فتاحی، مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و یاد سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: ورزش استان با همت و تلاش شما هیئت های ورزشی و کارکنان و کارشناسان ادارات شهرستان و اداره کل، روز های خوبی را پشت سر گذاشته است.

وی افزود: در 15 ماه گذشته روز های سختی را گذراندیم و مشکلات و حواشی که در ورزش وجوانان استان بود مانند بدهی هیئت های ورزشی و مطالبات پیمانکاران را حل کردیم، همچنین ایجاد و تکمیل زیر ساخت ها و بهسازی اماکن ورزشی به خوبی انجام شد.

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی بیان کرد: وضعیت ورزش و جوانان استان، علیرغم محدودیت های مالی باز هم به خوبی در حال توسعه است. امروز ما در حوزه قهرمانی و همگانی در جایگاه خوبی قرار داریم، در بخش بانوان، در کشور سرآمد هستیم و در بحث زیرساخت  های عمرانی با تلاش همه دست اندرکاران فعالیت های خوبی را انجام داده ایم، همچنین در بحث های فرهنگی و جوانان کار های خوبی صورت گرفته است.

فتاحی ادامه داد: اگر محدودیت های مالی نداشتیم و مانند سال های گذشته بودجه دریافت می‌‎کردیم، میتوانستیم کارهای بزرگتری را رقم بزنیم، اما در این شراط باید با کمک یکدیگر مسیر را پر قدرت تر بپیماییم.

وی تصریح کرد: در همه دستگاه های اجرایی تغییر و تحول وجود دارد. ما نیز در اداره کل ورزش و جوانان استان تغییراتی را در شهرستان ها داشتیم و امروز نیز با اصرار خود دوستان دست به این تغییرات زده شد.

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی عنوان کرد: اقای ولی پور خدمات مناسبی را برای این اداره کل انجام دادند و در بحث های تامین مالی تلاش های زیادی کردند و توانستیم مشکلات را پشت سر بگذاریم.

فتاحی اضافه کرد: اقای زارعی نیز از پر تلاش ترین افراد این اداره کل است و از زحماتشان تشکر می‌کنم. در دوره فعالیت زارعی کار های بسیار خوبی در ورزش همگانی و قهرمانی انجام شد و ارتباطات خوبی نیز با ارگان های مختلف برقرار شد.

وی اظهار کرد: این افراد از حدود 5 ما گذشته، پیشنهاد دادند که این پست به افراد دیگر داده شود تا بتوانند در جای دیگر نیز خدمت کنند. ما گزینه های زیادی برای این پست داشتیم ولی اعتقاد من به افراد متخصص داخل استان است.

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی بیان کرد: برای اینکه بتوانیم در المپیک 2020 سهمیه بیشتری را کسب کنیم، نیاز است که همه مربیان، هیئت های ورزشی، کارکنان و کارشناسان در کنار هم قرار گیرند و شاهد موفقیت قهرمانان استان باشیم.

گفتنی است؛ در پایان این مراسم مجید مشتاق نیز به عنوان مشاور مدیر کل در ورزش قهرمانی و حرفه ای منصوب شد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه